TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Zarzuty za kradzieże rowerów
POLICJA.PL KWP w Rzeszowie / mw - Opublikowano: 20.05.2015 00:21:15
Policja

Kilkadziesiąt zarzutów kradzieży rowerów usłyszał mieszkaniec Dębicy. Od października ubiegłego roku mężczyzna notorycznie kradł jednoślady na terenie Rzeszowa. Policjanci ustalili, że był inspiratorem i organizatorem powtarzających się kradzieży, do których dobierał sobie wspólników. Z kradzieży uczynił sobie źródło dochodów ? informuje Komenda Główna Policji.


Jak wynika z ustaleń policjantów, 31-letni mieszkaniec Dębicy był inicjatorem i organizatorem powtarzających się kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa. Od października ubiegłego roku razem ze wspólnikiem z Dębicy kradli jednoślady pozostawiane w okolicach centrów handlowych, akademików, dworców lub w miejscach ogólnie dostępnych.


Po raz pierwszy jego proceder policjanci przerwali w lutym. Wracający po służbie funkcjonariusze z oddziałów prewencji zauważyli mężczyznę jadącego zygzakiem ?na dwóch? rowerach. Zwróciło to ich uwagę, interweniowali i wylegitymowali go. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu, a rozpytany przyznał się do kradzieży jednośladów. W plecaku miał nożyce do przecinania metalu, którymi posługiwał się podczas pokonywania zabezpieczeń. Wezwany na miejsce patrol przewiózł go do komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu.


Sprawą zajęli się policjanci z wydziałów dochodzeniowo-śledczego i kryminalnego rzeszowskiej komendy. Zatrzymany przyznał się do kradzieży jeszcze jednego roweru, ale policjanci nie dawali mu wiary. Nie zakończyli postępowania dalej zbierając przeciwko podejrzanemu dowody. Zebrane informacje wskazywały, że łupem mężczyzny padło nie trzy, a 30 rowerów o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednoślady wywoził do Dębicy i sprzedawał.


Bezpośrednio po zatrzymani mężczyzna na kilka tygodni zaprzestał kradzieży ale wrócił do procederu w kwietniu. Wciągu jednego tylko weekendu wraz z nowym wspólnikiem skradli kilkanaście rowerów.


Niezależnie od wcześniejszych zarzutów teraz policjanci przestawili mu 30 kolejnych. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Policja
Rzeszów
kradzieże
złodziej rowerów
przepisy
prawo
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....