TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wyścig policyjnych patroli rowerowych
KG POLICJI - Opublikowano: 02.11.2010 22:10:23
Wyścig policyjnych patroli rowerowych

Zakończyły się zawody policyjnych patroli rowerowych w Połczynie Zdroju. Ogólnopolski turniej trwał od 19 września, a jego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i Urząd Miasta i Gminy w Połczynie Zdroju. Wystartowało 26 dwuosobowych drużyn z całej Polski, w tym patrole ze Straży Miejskiej, Pomorskiego Oddziału Straży Granicznej i Straży Ochrony Kolei. Pierwszego dnia zawodnicy rozwiązywali testy. Drugiego, przejechali cross na dystansie 30 km, podczas którego było pięć inscenizacji –mundurowi musieli w odpowiedni do przygotowanych sytuacji sposób podjąć interwencję (w tym roku oprócz strzelania, które jest stałym elementem zawodów policjanci reagowali na spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, kradzież karty bankomatowej i udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadku drogowego). Następnie na zawodników w pięknym Parku Zdrojowym czekał tor przeszkód na dystansie 400m. Imprezą towarzyszącą był turniej rowerowy dla dzieci o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.


I miejsce zajął patrol z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach w składzie st.sierż. Tomasz Bojanek i sierż. Łukasz Rycombel. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł.insp. Jacek Fabisiak wręczył zwycięzcom puchar ufundowany przez Komendanta Głównego Policji i nagrody pieniężne. Ponadto policjanci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a także właścicieli hotelu „Polanin”, który gościł uczestników turnieju.
II miejsce zajął patrol z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w składzie mł.asp. Piotr Zdrojewski i sierż. sztab. Piotr Siemieniuk. Ta para otrzymała puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego oraz pana Czesława Langa –organizatora „Tour de Pologne”
III miejsce zajął patrol Pomorskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie chor. sztab. Andrzej Dolewski i sierż. Andrzej Stadnicki. Pani Burmistrz Połczyna Zdroju Barbara Nowak wręczyła ufundowany przez siebie puchar i także nagrody rzeczowe ufundowane przez Wielkopolską Spółkę Gazownictwa Oddział w Szczecinie.
Ponadto nagrodzono najlepsze ekipy w poszczególnych konkurencjach:
- najlepsza drużyna w konkurencji „tor przeszkód”- z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach,
- najlepsza drużyna w konkurencji „strzelanie”–z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim,
- najlepsza drużyna w konkurencji „udzielanie pierwszej pomocy”–ze Straży Miejskiej w Szczecinie,
- najlepsza drużyna w konkurencji „test wiedzy”–z Komendy Powiatowej Policji w Policach
Najlepszymi drużynami startującymi z regionu zachodniopomorskiego zostały:
- I miejsce dla KPP Świdwin
- II miejsce dla KPP Police
- III miejsce dla KPP Myślibórz
Specjalne wyróżnienia dla trzech drużyn –z KWP Kraków, KWP Białystok i Straży Miejskiej w Szczecinie - za wspaniałą postawę fair play. Zawodnicy tych patroli użyczyli swoich rowerów innym drużynom, gdy wystąpiły u nich w trakcie crossu problemy techniczne w rowerach, tak że mogli dokończyć przejazd. Dodajmy, że w trakcie Turnieju odbył się również festyn, podczas którego wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów na terenie gminy otrzymały odblaski ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy. Ponadto przeprowadzone zostały pokazy umiejętności psów policyjnych i demonstracja skutków jazdy bez pasów na specjalnym symulatorze oraz nauka bezpiecznego zachowania się na drodze dla dzieci.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Policja
rower
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....