TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wyścig policyjnych patroli rowerowych
KG POLICJI - Opublikowano: 02.11.2010 22:10:23
Wyścig policyjnych patroli rowerowych

Zakończyły się zawody policyjnych patroli rowerowych w Połczynie Zdroju. Ogólnopolski turniej trwał od 19 września, a jego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i Urząd Miasta i Gminy w Połczynie Zdroju. Wystartowało 26 dwuosobowych drużyn z całej Polski, w tym patrole ze Straży Miejskiej, Pomorskiego Oddziału Straży Granicznej i Straży Ochrony Kolei. Pierwszego dnia zawodnicy rozwiązywali testy. Drugiego, przejechali cross na dystansie 30 km, podczas którego było pięć inscenizacji –mundurowi musieli w odpowiedni do przygotowanych sytuacji sposób podjąć interwencję (w tym roku oprócz strzelania, które jest stałym elementem zawodów policjanci reagowali na spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, kradzież karty bankomatowej i udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadku drogowego). Następnie na zawodników w pięknym Parku Zdrojowym czekał tor przeszkód na dystansie 400m. Imprezą towarzyszącą był turniej rowerowy dla dzieci o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.


I miejsce zajął patrol z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach w składzie st.sierż. Tomasz Bojanek i sierż. Łukasz Rycombel. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł.insp. Jacek Fabisiak wręczył zwycięzcom puchar ufundowany przez Komendanta Głównego Policji i nagrody pieniężne. Ponadto policjanci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a także właścicieli hotelu „Polanin”, który gościł uczestników turnieju.
II miejsce zajął patrol z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w składzie mł.asp. Piotr Zdrojewski i sierż. sztab. Piotr Siemieniuk. Ta para otrzymała puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego oraz pana Czesława Langa –organizatora „Tour de Pologne”
III miejsce zajął patrol Pomorskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie chor. sztab. Andrzej Dolewski i sierż. Andrzej Stadnicki. Pani Burmistrz Połczyna Zdroju Barbara Nowak wręczyła ufundowany przez siebie puchar i także nagrody rzeczowe ufundowane przez Wielkopolską Spółkę Gazownictwa Oddział w Szczecinie.
Ponadto nagrodzono najlepsze ekipy w poszczególnych konkurencjach:
- najlepsza drużyna w konkurencji „tor przeszkód”- z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach,
- najlepsza drużyna w konkurencji „strzelanie”–z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim,
- najlepsza drużyna w konkurencji „udzielanie pierwszej pomocy”–ze Straży Miejskiej w Szczecinie,
- najlepsza drużyna w konkurencji „test wiedzy”–z Komendy Powiatowej Policji w Policach
Najlepszymi drużynami startującymi z regionu zachodniopomorskiego zostały:
- I miejsce dla KPP Świdwin
- II miejsce dla KPP Police
- III miejsce dla KPP Myślibórz
Specjalne wyróżnienia dla trzech drużyn –z KWP Kraków, KWP Białystok i Straży Miejskiej w Szczecinie - za wspaniałą postawę fair play. Zawodnicy tych patroli użyczyli swoich rowerów innym drużynom, gdy wystąpiły u nich w trakcie crossu problemy techniczne w rowerach, tak że mogli dokończyć przejazd. Dodajmy, że w trakcie Turnieju odbył się również festyn, podczas którego wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów na terenie gminy otrzymały odblaski ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy. Ponadto przeprowadzone zostały pokazy umiejętności psów policyjnych i demonstracja skutków jazdy bez pasów na specjalnym symulatorze oraz nauka bezpiecznego zachowania się na drodze dla dzieci.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Policja
rower

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....