TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wypożyczalnia w Grodzisku kończy sezon - 25 tys. wypożyczeń
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 01.12.2018 12:38:46
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Zakończył się sezon wypożyczalni rowerów miejskich w Grodzisku Mazowieckim. 92 rowery w 12 stacjach wypożyczono 25 tys. razy. Grodziski Rower Miejski wróci w marciu przyszłego roku.

To najlepszy sezon Grodziskiego Roweru Miejskiego w historii. Wzrosła nie tylko liczba przejazdów na rowerach oraz użytkowników – teraz jest ich już ponad 5000 – ale również liczba stacji i rowerów. Łącznie dostępnych jest 12 stacji i 92 rowery, a dzięki rozbudowie system objął swoim zasięgiem praktycznie całe miasto – informuje firma Nextbike Polska, operator systemu.

"Bardzo mnie cieszy, że rower miejski jest tak popularny w Grodzisku Mazowieckim. Staramy się cały czas wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i otwierać stacje w nowych lokalizacjach. W mijającym roku wzbogaciliśmy się o trzy kolejne. A od września mamy też rowery wyposażone w bezpieczne foteliki do przewozu dzieci. Na sukces systemu roweru miejskiego w naszym mieście niewątpliwy wpływ ma to, że jest on prosty w użyciu. Rower miejski zdecydowanie ułatwia życie mieszkańców i korzystnie wpływa na ich kondycję fizyczną. Oczywiście przyczynia się też do zmniejszenia liczba samochodów. Możliwość wypożyczenia roweru zwiększa także naszą atrakcyjność turystyczną. Dzisiaj osoby odwiedzające Grodzisk Mazowiecki mogą rowerowo zwiedzać okolice. Opracowaliśmy kilka mapek z trasami rowerowy i tak zachęcamy mieszkańców i ich gości do poznawania naszej gminy" – mówi burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego korzystają z rowerów bardzo regularnie. Od maja do września miesięczna liczba wypożyczeń utrzymywała się na stałym poziomie ponad 3 tysięcy. Najwięcej mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego jeździli na rowerach w sierpniu – odnotowano wtedy 3932 wypożyczenia.

Średni czas wypożyczenia jednego roweru w tym sezonie wyniósł 22 minuty i 17 sekund. Największą popularnością cieszyły się stacje Hala Sportowa / ul. Westfala, PKP Deptak / ul. 1 Maja i Park im. hr. Skarbków / ul. 3 Maja, a użytkownicy najchętniej na rowerach pokonywali dystans między Parkiem im. hr. Skarbków a Halą Sportową.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Grodzisk Mazowiecki
Nextbike Polska
rower miejski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....