TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wyniki Pucharu Rowerowej Stolicy Polski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 25.10.2019 18:57:21
Bydgoszcz. Nagrody dla uczestników Pucharu Rowerowej Stolicy Polski

Nowa Sól zwyciężyła w Pucharze Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem wydarzenia była Bydgoszcz. 25 października jej reprezentantom wręczono nagrody.

Nagrody dla białostocczan

Reprezentanci miasta zajęli w rywalizacji wysokie miejsca: białostocczanin został najlepszym rowerzystą w kraju, wśród kobiet białostoczanka była druga. 25 października laureaci z Białegostoku otrzymali dziś nagrody.

Puchar dla Nowej Soli

Jak podaje Urząd Miasta w Bydgoszczy, tytuł Rowerowej Stolicy Polski w tym roku zdobyła Nowa Sól. Białystok zajął 14. miejsce, zdobywając 167 punktów. W klasyfikacji miast decydowała liczba przejechanych kilometrów, która była dzielona przez liczbę mieszkańców danego miasta.

Rowerzystom przyznane zostały nagrody indywidualne. Trzy rowerzystki i trzech rowerzystów, którzy przejechali najwięcej kilometrów w Polsce, zostali nagrodzeni rowerami. Są wśród nich 2 osoby zbierające kilometry dla Białegostoku: w kategorii mężczyzn – Jarosław Siemieniuk (5204,62 km), a w kategorii kobiet – Elżbieta Piwowarczyk (2260,93 km).

Cieszę się, że białostoczanie podjęli wyzwanie i kręcili kilometry dla naszego miasta. Przejechane odległości świadczą o tym, że jazda rowerem jest dla laureatów przede wszystkim elementem zdrowego, aktywnego stylu życia. Udział w ogólnopolskim konkursie to nie tylko promocja roweru jako środka transportu, to także dobra zabawa z elementem sportowej rywalizacji – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

Rywalizacja

W pucharze wzięło udział 23 miasta. W rywalizacji mogły wziąć udział osoby, które pobrały bezpłatną mobilną aplikację na telefon i zaczęły jeździć dla swoich miast. Rywalizacja trwała od 1 do 30 września 2019 roku.

- Inicjatorem ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski była Bydgoszcz. Ideą przedsięwzięcia jest propagowanie aktywnego wypoczynku i turystyki rowerowej, promowanie jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei smart city w miastach – informuje Eliza Bilewicz-Roszkowska

Trzy najlepsze rowerzystki i trzech najlepszych rowerzystów, którzy zbierali kilometry dla Białegostoku otrzymało specjalne vouchery.

Najlepsze rowerzystki w Białymstoku:

  1. Elżbieta Piwowarczyk – 2260,93 km

  2. Elżbieta Kosakowska – 2001,38 km

  3. p. Małgorzata – 1625,5 km (prosimy o sprawdzenie skrzynek e-mailowych i wiadomości w aplikacji rowerowej oraz pilne zgłoszenie się do Centrum Aktywności Społecznej)

Najlepsi rowerzyście w Białymstoku:

  1. Jarosław Siemieniuk – 5204,62 km

  2. Stanisław Statkiewicz – 3800,09 km

  3. Krzysztof Kajkowski – 2434,04 km

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
Nowa Sól
Rowerowa Stolica Polski
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....