TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wstrzymana rozbudowa systemu Roweru Miejskiego w Szczecinie
PAP - Opublikowano: 28.01.2017 15:48:16
Wstrzymana rozbudowa systemu Roweru Miejskiego w Szczecinie

Miasto poinformowało, że w związku z wysyłanymi SMS-ami, zachęcającymi do wybierania rozbudowy systemu roweru miejskiego wstrzymuje realizację tych projektów Budżetu Obywatelskiego. SMS-y miała wysyłać firma Nextbike, która rozbudowywała w ubiegłym roku funkcjonujący w Szczecinie system roweru miejskiego.

Szczecinianie zadecydowali już po raz czwarty, na co przeznaczyć pieniądze z budżetu obywatelskiego. Trzecia edycja dysponowała pulą 6 mln zł, z których sfinansowano m.in. rozbudowę Szczecińskiego Roweru Miejskiego. W poprzedniej mieszkańcy najwięcej głosów oddali na rozbudowę i modernizację schroniska dla zwierząt, a także stworzenie 20 nowych ścieżek rowerowych. Pula budżetu wyniosła wtedy 5 mln zł.(PAP)

Inne projekty

Kompleks rekreacyjny i ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt - to niektóre z przedsięwzięć w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, które mieszkańcy miasta wybrali w głosowaniu do realizacji. W piątek szczecinianie poznali zwycięskie inwestycje.

W tegorocznej odsłonie budżetu obywatelskiego wybrano do realizacji 13 przedsięwzięć. Projekty podzielone były na ogólnomiejskie, dzielnicowe duże i dzielnicowe małe. Do zagospodarowania było 7 mln zł.

Spośród przedsięwzięć ogólnomiejskich mieszkańcy wybrali projekt budowy kompleksu rekreacyjnego w Puszczy Bukowej z boiskiem do tenisa ziemnego, dwoma boiskami do badmintona i bieżnią.

Z kolei, wśród dużych przedsięwzięć dzielnicowych wygrały: ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt i azyl na Prawobrzeżu, w północnej części miasta sensoryczny ogród zabaw, naprawa chodników w Śródmieściu, a w zachodniej części - budowa boiska wielofunkcyjnego.

Miasto zrealizuje także w dzielnicach osiem małych projektów, a wśród nich m.in. dodatkowe stacje roweru miejskiego, rewitalizację parku i ogród różany.

W tym roku w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zagłosowało nieco ponad 34 tys. mieszkańców, oddając prawie 95 tys. głosów. Szczecinianie wybierali ze 122 zgłoszonych projektów.

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek powiedział dziennikarzom w piątek krótko po ogłoszeniu wyników, że chciałby, aby budżet obywatelski w przyszłości był stałym elementem budżetu miasta.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
rower miejski
Nextbike
budżet obywatelski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....