TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Wrocław pracuje nad spójnością tras rowerowych
INFOBIKE - Opublikowano: 05.09.2019 20:50:20
Zdj. Paweł Błach/InfoBike.pl

Wrocławska sieć tras rowerowych staje się coraz bardziej spójna. Niedawno zakończyła się budowa tras rowerowych w rejonie centrum. Bliskie ukończenia są kolejne trasy m.in. w rejonie dworca Wrocław Główny.

Coraz pełniejsza sieć

Wrocław poinformował o zakończeniu budowy odcinka tras rowerowych w rejonie centrum w ciągu ulic Janickiego, św. Katarzyny, Kraińskiego i św. Ducha. Bliskie ukończenia są prace na ul. Grabiszyńskiej i przy dworcu Wrocław Główny.

Kolejne dziury w sieci tras rowerowych załatane! To dla nas priorytet, aby liczne odcinki tras rowerowych połączyć w jeden spójny system, dzięki któremu codzienna jazda rowerem będzie dostępna dla większej liczby wrocławian – powiedział Daniel Chojnacki, oficer rowery w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Więcej tras rowerowych

Coraz łatwiej jest poruszać się rowerem do Wrocławiu. Dzięki budowie drogi rowerowej w ciągu ulic Janickiego, św. Katarzyny, Kraińskiego i św. Ducha połączono trasy z ul. Piaskowej z trasami na Placu Dominikańskim i Piotra Skargi.

Zakończone są również prace związane z przedłużeniem oddanej w ubiegłym roku drogi dla rowerów w ciągu ul. Grabiszyńskiej – dzięki wydłużeniu w kierunku ul. Solskiego do sieci tras podłączony został cały Oporów, a trasy rowerowe z ulic Karmelkowej, Wiejskiej i Alei Piastów zostały połączone z centrum miasta – informuje oficjalny serwis internetowy Wrocławia.

Do Dworca Głównego

Do końca września ma zostać oddana droga rowerowa do Dworca Głównego w ciągu ul. Piłsudskiego. Inwestycja jest możliwa dzięki mieszkańcom Wrocławia, którzy zagłosowali na projekt w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Jak informuje wrocławski Urząd Miejski, był to trzeci projekt w ramach WBO na tej ulicy. Wcześniej wyznaczona została trasa pomiędzy Dworcem Świebodzkim a Placem Legionów, w kolejnym roku pomiędzy Placem Legionów a Świdnicką, a w tym pomiędzy Świdnicką a ul. Dworcową. Dodatkowo w ubiegłym roku wygrał kolejny odcinek od Dworcowej do Pułaskiego. Ta cała oś połączy się nam dodatkowo z trasą, której budowę właśnie rozpoczynamy w ciągu ulic Dworcowej, Podwale, Krasińskiego oferując lepsze połączenie obszaru Placu Grunwaldzkiego z dworcem kolejowym.

To nie koniec

We Wrocławiu trwa również budowa drogi dla rowerów w ciągu ul. Wyszyńskiego na odcinkach Benedyktyńska – Prusa i Daszyńskiego – Damrota. Wrocław chce skorygować też układ w rejonie przystanku autobusowego za ul. Nowowiejską, tak aby pasażerowie komunikacji zbiorowej, piesi i rowerzyści nie spotykali się w najwęższym miejscu ulicy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
droga

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....