TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Więcej elektrycznych hulajnóg od hive w Warszawie i Wrocławiu
INFOBIKE.PL, HIVE - Opublikowano: 23.07.2019 18:08:08
Zdj. hive

Producent elektrycznych hulajnóg, firma hive, powiększa swoją flotę w Warszawie (Mordor i Dworzec Zachodni) i Wrocławiu (Wielka Wyspa i centrum handlowe Magnolia).

Od 15 marca e-hulajnogi marki hive, wchodzące w skład grupy inwestorskiej FREE NOW, czyli wspólnego przedsięwzięcia Daimlera i BMW, są obecne na warszawskich ulicach, a od 11 kwietnia można z nich korzystać również we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, hive postanowił powiększyć dotychczas wyznaczoną strefę dostępności e-hulajnóg w obu miastach, tym samym umożliwiając klientom podróże do nowych lokalizacji. Od dzisiaj użytkownicy hive będą mieli możliwość dojechać na e-hulajnodze hive do miejsc pracy zlokalizowanych aż w Mordorze. Co więcej, z myślą o dojeżdżających z Dworca Zachodniego lub Placu Zawiszy, firma poszerzyła strefę również o teren Starej Ochoty i Woli.

hive w Warszawie i Wrocławiu

- Odkąd wprowadziliśmy nasze e-hulajnogi na ulice Warszawy, dostawaliśmy wiele pytań o możliwość powiększenia strefy o okolice Służewca, Wierzbna, Ksawerowa oraz Dworca Zachodniego. Bardzo wielu z naszych użytkowników traktuje e-hulajnogi jako idealny środek transportu pozwalający im na podróż do pracy i z powrotem w szybki, wygodny i ekologiczny sposób. Dlatego poszerzenie strefy właśnie o te dzielnice, które borykają się ze znaczącym zakorkowaniem ulic, a przemiesza się na ich obszarze wielu pracowników, było dla nas naturalnym wyborem- mówi Łukasz Gontarek City Manager hive w Warszawie.

Naszym celem jest przyczynianie się do tworzenia dobrze skomunikowanej, odkorkowanej i czystej Warszawy – dodaje Gontarek.

Od zeszłego tygodnia e-hulajnogi hive można również spotkać w powiększonej strefie dostępności we Wrocławiu. Od lipca użytkownik aplikacji hive ma możliwość dojechać do często i chętnie uczęszczanego centrum handlowego Magnolia oraz Muzeum Współczesnego. Strefa została również rozszerzona na terenie Wielkiej Wyspy, umożliwiając dotarcie zarówno do Stadionu Olimpijskiego jak i pętli tramwajowej oraz autobusowej. Co więcej, wrocławianie mogę teraz skorzystać z przesiadki w Strefie FAT, obejmującej ulicę Grabiszyńską.

- Widzimy, że nasze e-hulajnogi spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez mieszkańców Wrocławia. Dlatego staramy się stopniowo ułatwiać użytkownikom dotarcie w ekologiczny sposób do jak największej liczby lokalizacji i zwiększać dostępność naszej floty. Wrocławianie mają coraz większą świadomość problemów wynikających ze zbyt dużej liczby aut w mieście i są coraz bardziej zainteresowani transportem przyjaznym środowisku. Ogromnie nas cieszy taka zmiana!– mówi Artur Rusko City Manager hive we Wrocławiu.

Ponad 1000 hulajnóg w Polsce

hive aktualnie posiada oficjalne przedstawicielstwo w Warszawie oraz we Wrocławiu, z ponad 1000 sztuk e-hulajnóg w każdym z wymienionych miast. Priorytetem hive jest promowanie bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. W związku z tym firma zaleca użytkownikom jazdę w kaskach, dostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz pozostawianie hulajnóg w taki sposób, by nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Model Segway ES4, który stanowi podstawę floty hive, pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h i gwarantuje wygodne poruszanie się po mieście w sposób ekologiczny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Warszawa
hive
e-hulajnoga

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....