TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Warszawski Rowerowy Maj - 100 tys. uczestników!
InfoBike.pl - Opublikowano: 18.02.2019 17:00:30
Warszawski Rowerowy Maj - 100 tysięcy uczestników!

100 tysięcy dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli weźmie udział w tegorocznej kampanii Rowerowy Maj. Akcja ma zachęcać do aktywnych dojazdów do szkoły i uczyć dzieci, jak należy bezpiecznie korzystać z roweru.

Warszawski Rowerowy Maj odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Co roku liczba uczestników jest rekordowa. Tym razem udział w akcji weźmie 100 tysięcy przedszkolaków i uczniów z 250 placówek! To oznacza, że w tegorocznej akcji uczestniczyć będzie 2/3 warszawskich szkół – czyli ponad 140 placówek, w tym blisko 40 nowych. Przedszkola zaprosiliśmy do udziału po raz pierwszy, a zareagowały dużym entuzjazmem. Zgłosiło się ich 107, co stanowi 1/3 wszystkich przedszkoli, do aktywności zapraszamy ponad 15 tysięcy przedszkolaków.

Z Gdańska do stolicy

Rowerowy Maj to pomysł Gdański. Teraz kampania jest ogólnopolska, promuje ona zdrowy styl życia, zachęcając dzieci i młodzież do pokonywania drogi z domu do szkoły lub przedszkola w sposób aktywny – na rowerze, hulajnodze lub rolkach. To także zachęta dla rodziców, szczególnie młodszych i nieco mniej samodzielnych dzieci, aby również spróbowali tę trasę pokonać aktywnie wraz z nimi. Jesteśmy przekonani, że nawyki, których nabiorą teraz najmłodsi ukształtują ich postawy na przyszłość i kiedyś jako dorośli również będą wybierali rower jako swój środek transportu, co niesie ze sobą niewątpliwe korzyści zarówno dla nich samych, jak i dla środowiska.

Akcja w maju zostanie poprzedzona warsztatami edukacyjnymi. W sumie planujemy około 3000 godzin zajęć, podczas których dzieci między innymi poznają przepisy drogowe, opracują swoją aktywną podróż do szkoły, przećwiczą pierwszą pomoc a także poprawią swoją technikę jazdy na rowerze i nauczą się serwisować jednoślady. Akcję edukacyjną prowadzimy od 2016 roku. W ramach kampanii Rowerowy Maj przeprowadziliśmy już ponad 6 000 godzin warsztatowych dotyczących wychowania komunikacyjnego wśród wszystkich klas.

Przyjemne z pożytecznym

Kampania to nie tylko same poważne sprawy. To również dobra zabawa i odrobina zdrowej rywalizacji. Przez cały maj wszyscy uczestnicy będą zbierali za każdy aktywny przejazd do szkoły lub przedszkola naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. To dzięki nim na zakończenie Kampanii będziemy przyznawali atrakcyjne nagrody indywidualne i grupowe (dla klasy lub całej szkoły).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Warszawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....