TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Warszawa - przetarg dotyczący Warszawskiego Roweru Publicznego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 21.06.2019 20:47:50
Zdj. ZDM Warszawa

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na opracowanie Studium koncepcyjnego funkcjonowania Warszawskiego Roweru Publicznego po 2020 roku. Oferty można składać do 27 czerwca.

Zwycięska firma będzie miała za zadanie przeprowadzić wielokryterialną analizę, która stanowić będzie podstawę do rozpisania przetargu na kolejne lata działalności Veturilo (2021-2025). Na realizację zamówienia firma dostanie 140 dni od dnia zawarcia umowy, ale nie dłużej niż do 15 grudnia 2019 roku.

Kryteria oceny

Przy wyborze oferty będą brane pod uwagę: cena brutto: 60%, skrócenie czasu wykonania Przedmiotu Zamówienia (PZ): 30% oraz posiadanie w zespole opracowującym studium przynajmniej jednego eksperta z zakresu transportu publicznego w warunkach polskich: 10%.

Oczekiwania

ZDM oczekuje, że dokument odpowie na pytanie co do optymalnego sposobu rozwoju Veturilo w zakresie m.in. liczby i rozlokowania punktów wypożyczeń, taryfy, modelu wypożyczeń (stacje, ich brak, lub model pośredni), rodzaju oferowanych rowerów oraz ich szczegółowej specyfikacji technicznej. W tym celu wybrany wykonawca będzie miał za zadanie przyjrzeć się funkcjonowaniu różnych modeli systemów roweru publicznego w Polsce i na świecie oraz dogłębnie przeanalizować statystyki wypożyczeń Veturilo. Zasadność wprowadzenia konkretnych rozwiązań w Warszawie będzie oceniania pod kątem min. kosztu funkcjonowania, awaryjności, lokalizacji, odporności na warunki atmosferyczne czy też akty wandalizmu.

Konsultacje społeczne

W ramach powstawania dokumentu zostaną zorganizowane konsultacje społeczne, na których mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się na temat oczekiwań funkcjonowania Veturilo i lokalizacji stacji.

ZDM będzie chciał w ramach konsultacji poznać zdanie mieszkańców na temat takich zagadnień jak: taryfa, właściwości techniczne roweru i stacji, wprowadzenie nowych modeli rowerów, obszar funkcjonowania, organizacja procesu wypożyczania oraz oczekiwania względem aplikacji mobilnej.

Konsultacje obejmą przynajmniej 10 kilkugodzinnych spotkań, które zostaną zorganizowane w godzinach popołudniowych lub w weekendy. Po zaprezentowaniu efektów pracy będzie można zgłaszać uwagi.

Zobacz szczegóły zamówienia

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Veturilo
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....