TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Warszawa. Dialog techniczny dla Veturilo po 2020 roku
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 22.10.2019 20:02:08
Zdj. ZDM

Warszawa przygotowuje się do nowej odsłony Veturilo na lata 2021-2025. W związku z tym planuje przeprowadzenie dialogu technicznego, który ma pomoc w dobrym zaplanowaniu funkcjonowania wypożyczalni.

Po konsultacjach społecznych

W stolicy przeprowadzono konsultacje społeczne dotyczące funkcjonowania Veturilo. ZDM przez miesiąc organizował konsultacje społęczne zbierając opinie, pomysły i uwagi mieszkańców. Jak informuje ZDM, zorganizowane zostały spotkania stacjonarne oraz mobilny punkt konsultacyjny w formie podróżującego po całej Warszawie roweru towarowego. Pomysły można było przesyłać także mailowo oraz wypełniając specjalnie przygotowaną w tym celu ankietę internetową.

Udało nam się zebrać ponad 5 000 ankiet, otrzymaliśmy też ponad 700 uwag drogą mailową. Łącznie na spotkania z mieszkańcami przeznaczyliśmy 40 godzin. Wszystkie zgłoszenia są teraz analizowane.W najbliższych tygodniach zostanie opracowany raport podsumowujący konsultacje – czytamy na oficjalnym serwisie internetowym Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie.

Czas na dialog techniczny

Kolejnym, zaplanowanym przez ZDM krokiem, jest dialog techniczny, który ma pozwolić ustalić wszelkie istotne kwestie mające znaleźć się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia, w zakresie opisu przedmiotu zamówienia.

- Rynek rowerów cały czas dynamicznie się rozwija. W ramach dialogu firmy zajmujące się systemami roweru publicznego mogą zaprezentować nam swoje najnowsze rozwiązania i technologie. Chcemy zyskać wiedzę na temat dostępnych na rynku produktów oraz ich wad i zalet. Dialog techniczny pomoże w stworzeniu optymalnych założeń do planowanego przetargu – informuje ZDM.

Przyłącz się do dialogu

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić wolę przystąpienia do dialogu technicznego w terminie do 23 października 2019 r. (środa) do godz. 10.00.Szczegółowe informacje dotyczące dialogu technicznego oraz trybu zgłaszania się zainteresowanych podmiotów znajdują się w załącznikach: Informacja o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego; Regulamin dialogu technicznego; Wniosek o dopuszczenie do dialogu technicznego; Oświadczenie Uczestnika dialogu.

Podstawa prawna: w art.31a–31custawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2164 ze zm.).

Koncepcja funkcjonowania Veturilo

Po przeprowadzeniu konsultacji społecznych i dialogu technicznego, ZDM chce stworzyć koncepcję funkcjonowania Warszawskiego Roweru Publicznego po 2020 roku.

Dokument jest w trakcie opracowywania i ma brać pod uwagę wnioski płynące z konsultacji. Celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie co do optymalnego sposobu rozwoju Veturilo w zakresie m.in. liczby i rozlokowania punktów wypożyczeń, taryfy, modelu wypożyczeń (stacje, ich brak, lub model pośredni), rodzaju oferowanych rowerów oraz ich szczegółowej specyfikacji technicznej. W tym celu przyglądamy się funkcjonowaniu różnych modeli systemów roweru publicznego w Polsce i na świecie oraz dogłębnie przeanalizujemy statystyki wypożyczeń Veturilo. Zasadność wprowadzenia konkretnych rozwiązań w Warszawie będzie oceniania pod kątem m.in. kosztu funkcjonowania, awaryjności, lokalizacji, odporności na warunki atmosferyczne czy też akty wandalizmu – informuje ZDM.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZDM
Veturilo

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....