TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

W Tczewie ruszyła akcja Rowerem do Pracy
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 11.04.2019 10:18:19
W Tczewie ruszyła akcja Rowerem do Pracy

Można dbać o zdrowie i środowisko, zmniejszać korki i jednocześnie dobrze się bawić. W Tczewie rozpoczęła się trzecia edycja akcji promującej jazdę do pracy na rowerze. Akcja Rowerem do Pracy trwa od 8 kwietnia do 29 września. Na jej uczestników czekają nagrody.

Z roku na rok coraz lepiej

Tegoroczna akcja Rowerem do Pracy jest trzecią z kolei. Z roku na rok przybywa jej uczestników. W 2017 roku w akcji wzięło udział 190 osób z 21 firm. Uczestnicy zabawy przejechali wspólnie ponad 32 350 km. W 2018 roku w akcji wzięło udział 43 firmy i 384 pracowników. Wspólnie przejechali blisko 108 tys. km. Jak będzie w tym roku?

Cele akcji

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa do regularnych podróży do i z pracy rowerem. Konkurs promuje aktywny sposób dotarcia do pracy. Celem konkursu jest również promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród pracowników firm. W ramach konkursu przewidujemy liczne nagrody dla pracowników (rowerowe śniadania, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe), a dla firm dyplomy i statuetki. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować firmę, a następnie pracowników (każdy robi to indywidualnie) na stroniewww.roweremdopracy.tczew.ploraz zacząć korzystać z aplikacji STRAVA – informuje Urząd Miejski w Tczewie.

Zmiany

W zeszłym roku konkurs ruszył w maju, a dwa lata temu w czerwcu. W tym roku zdecydowano się rozpocząć akcję już 8 kwietnia. Zmian jest jednak więcej. Organizatorzy zaprojektowali nowe logo i przebudowali stronę internetową.

- Nowością dodatkowo będą odznaki jakie będzie można zdobyć. Uczestnik będzie miał możliwość zdobycia wirtualnych odznak, odzwierciedlających jego aktywność w konkursie. Odznaki będą widoczne dla użytkownika w jego profilu uczestnika. Tematyka odznak będzie związana z ilością przejechanych kilometrów, dokonanych podróży, aktywności uczestnika w dojazdach do pracy, podróżach weekendowych itp. – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Tczewa.

Dołącz do akcji w każdym momencie jej trwania

Dla uczestników konkursu przygotowano szczegółową instrukcję dotyczącą używania aplikacji STRAVA, która jest dostępna na stronie konkursu. Kolejnym ulepszeniem jakie było w zeszłym roku i utrzymujemy je dalej, jest szansa na dołączenie do konkursu w każdym momencie aż do ostatniego dnia trwania konkursu.

Pierwszy krokiem do udziału w konkursie jest rejestracja firmy na stronie konkursu. Koordynator, wyznaczony przez pracodawcę, generuje indywidualny kod, który pozwoli na identyfikację pracownika z jego zakładem pracy. Osoby zainteresowane dojeżdżaniem w ramach Rowerem do Pracy ściągają aplikację STRAVA a następnie łączą konto z konkursem i przechodzą do uzupełnienia danych. Wszystko trzeba zrobić to na stronie internetowej konkursu, gdzie podano wszelkie wskazówki.

Nagrody dla uczestników

Jak organizatorzy chcą motywować do udziału w konkursie? Na pracowników, którzy zarejestrują przynajmniej 6 przejazdów w tygodniu, czekają pakiety śniadaniowe.

Od III edycji konkursu będziemy przeliczać wykonane przejazdy i przejechane kilometry na punkty, a uczestnicy za zdobyte punkty będą mogli kupować nagrody np. bilety do kina, zniżki do restauracji, karnet do siłownię itp., w specjalnym sklepie znajdującym się w profilu użytkownika na stroniewww.roweremdopracy.tczew.pl – informuje organizator.

Zwycięskie firmy otrzymają puchar/dyplom, zaś pracownicy tej firmy otrzymują upominki. Koniec konkursu Rowerem do Pracy zaplanowano na 29 września. Rozdanie nagród oraz podsumowanie nastąpi w październiku br.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tczew
Rowerem do Pracy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....