TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Toruń: Średnicowa dla rowerzystów
TORUN.PL - Opublikowano: 12.10.2015 23:49:27
Fot. Infobike.pl

Drugi odcinek Trasy Średnicowej Północnej będzie przydatny także dla rowerzystów. Na całej długości trasy, po jej południowej stronie, wybudowana została droga rowerowa i chodnik dzięki którym rowerzysta i pieszy będzie mógł dostać się od ulicy Grudziądzkiej do ul. Skłodowskiej-Curie. Infrastruktura dla pieszych i rowerzystów będzie dodatkowo oświetlona celem zapewnienia bezpieczeństwa jej użytkowników. Drogę rowerową i chodnik od jezdni oddzielać będzie pas zieleni oraz na długim fragmencie ekran akustyczny ? informuje toruński Urząd Miejski.


Droga rowerowa przy Trasie Średnicowej dowiązana jest do dróg rowerowych znajdujących się w ciągu ul. Grudziądzkiej, Dworcowej i Skłodowskiej-Curie. Rowerzysta korzystający z trasy będzie  mógł także korzystać z łączników prowadzących do dróg poprzecznych m.in. do ul. Świętopełka czy ul. Batorego.  Na trasę będzie można łatwo wjechać rowerem od strony Rubinkowa: w tym celu należy pokonać kładkę nad Strugą Toruńską znajdującą się na wschód od ul. Donimirskiego.


Na wysokości ul. Wschodniej powstał tunel pieszo-rowerowy, dzięki któremu pieszy i rowerzysta będzie mógł szybko przedostać się do ulicy Polnej.  Skróci to znacznie podróż rowerem pomiędzy Rubinkowem 1 a ul. Polną a dalej północnymi częściami Torunia gdyż rowerzysta nie będzie musiał korzystać z przejazdu przez tory na wysokości ul. Równinnej ani z wiaduktu na trasie Kościuszki.


Dzięki infrastrukturze rowerowej zbudowanej wzdłuż Trasy Średnicowej Północnej pojawiły się nowe możliwości podróżowania, szczególnie pomiędzy wschodnimi z zachodnimi częściami Torunia położonymi po prawej stronie Wisły.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
droga rowerowa
Trasa Średnicowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....