TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Tarnów będzie miał rower miejski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 07.12.2017 19:47:35
Tarnów będzie miał rower miejski

W 110 rowerów i 10 stacji wyposażony będzie Tarnowski Rower Miejski. 7 grudnia podpisano umowę na integrację transportu publicznego w Tarnowie. Jedną z jego części jest uruchomienie wypożyczalni rowerów.

Miejsca stacji zostały wybane przez urzędników, którzy konsultowali ich lokalizacje z organizacjami społecznymi, w tym rowerowymi.

Umowę opiewającą na ponad 17 mln zł podpisał wicemarszałek Małopolski - Stanisław Sorysa i prezydent Tarnowa – Toman Ciepiela.

- Skorzystają zarówno mieszkańcy miasta, jak i wszyscy, przyjeżdżający do Tarnowa do pracy czy  po usługi w sferze społecznej, gospodarczej  czy kulturalnej - podkreśla prezydent miasta.

Realizacja projektu, którego koszt wyniesie ponad 25,5 mln zł, ma podnieść jakość funkcjonowania transportu publicznego w Tarnowie. W jego ramach powstanie między innymi węzeł przesiadkowy w rejonie skrzyżowania ulic Chyszowskiej i Kochanowskiego oraz przy ulicy Krakowskiej, w tym system informacji, składający się z 50 tablic świetlnych, umieszczonych na przystankach komunikacji miejskiej i informujących na podstawie danych z GPS o rzeczywistym czasie przyjazdu autobusu. System ma jednocześnie informować o wolnych miejscach parkingowych w centrum, a dzięki modernizacji sygnalizacji świetlnej pojazdy komunikacji zbiorowej dostaną priorytet przejazdu.

Powstanie też Centrum Sterowania Ruchem przy ulicy Nadbrzeżnej Dolnej 7, realizujące funkcję monitorowania i zarządzania ruchem, dzięki któremu przejazd przez miasto będzie bardziej płynny i bezpieczny. Kolejny element projektu to "Tarnowski rower miejski", czyli dodatkowy środek transportu publicznego. Miejska wypożyczalnia jednośladów będzie mieć 110 rowerów na 10 stacjach – informuje oficjalna strona internetowa Tarnowa.

Całkowity koszt projektu wyniesie ponad 25,4 mln zł, z czego koszty kwalifikowane to ponad 20, 6 mln zł, natomiast miasto otrzyma dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych, tj. ponad 17,5 mln zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tarnów
rower miejski
wypożyczalnia rowerów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....