TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Sulechów - policjanci i strażnicy miejscy patrolują miasto na rowerach
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 02.07.2019 20:02:54
Zdj. Lubuska Policja

W Sulechowie strażnicy miejscy i policjanci będą w parach patrolowali miasto na rowerach. To efekt porozumienia między KMP w Zielonej Górze z burmistrzem Sulechowa.

Patrole rowerowe na wakacje

Specjalne patrole już rozpoczęły działalność. Na rowerach odwiedzają miejsca, do których radiowóz nie dojedzie. W trakcie wakacji mają patrolować m.in. w parkach i centrum miasta.

Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze - mł. insp. Jarosław Tchorowski podpisał porozumienie z Burmistrzem Sulechowa panem Wojciechem Sołtysem o finansowaniu dodatkowych służb patrolowych na terenie Sulechowa. Dzięki temu porozumieniu do służby w mieście kierowanych jest więcej policjantów, którzy pełnią służbę także ze strażnikami miejskimi. Do głównych zadań podczas dodatkowych służb należy dbanie o bezpieczeństwo w centrum miasta, reakcja na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz interwencje w miejscach wskazanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa – informuje Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze.

Zadania patrolu

Zadania policjanta i strażnika są takie same jak w innych patrolach – rowerowe mają jednak tę przewagę, że mogą się znacznie szybciej poruszać wąskimi ulicami w mieście oraz dojechać w miejsce, w które nie dojedzie radiowóz jak np. alejki parkowe czy skwery. Równie sprawnie i szybko taki patrol dociera w okolice kąpielisk zarówno tych strzeżonych, jak i tzw. "dzikich", gdzie szczególnie teraz przebywa dużo ludzi. – pisze insp. Małgorzata Stanisławska.

Pełniąc służbę na rowerach, funkcjonariusze zwracają uwagę na wykroczenia porządkowe, szczególnie związane ze spożywaniem alkoholu w miejscach publicznych, a na polecenie dyżurnego podejmują różne interwencje lub też służą pomocą innym patrolom. Bardzo ważne w ich służbie jest jednak oddziaływanie prewencyjne oraz dbanie o ład i porządek w mieście.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sulechów
patrole
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....