TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego zostaje wydłużony
NEXTBIKE - Opublikowano: 28.10.2016 15:11:40
Sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego zostaje wydłużony

Dobre wiadomości dla rowerzystów z Lublina. Choć najbliższy poniedziałek (31 października) miał być ostatnim dniem funkcjonowania wypożyczalni w tym roku, Lubelski Rower Miejski jednak nie przestanie działać.

- Mieszkańcy Lublina bardzo polubili rowery miejskie dlatego, szczególnie że pogoda temu sprzyja, wspólnie z operatorem, firmą Nextbike, zdecydowaliśmy się na wydłużenie sezonu do końca listopada. Uruchomienie systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego, a następnie jego rozbudowa było jedną z naszych najlepszych decyzji. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że lubelski system, działający od tego roku również na terenie Świdnika, jest pierwszym w kraju rowerem metropolitalnym - powiedział Prezydent Krzysztof Żuk.

Zgodnie z obowiązującą umową, sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego startuje z początkiem kwietnia, a dobiega końca ostatniego dnia października. W związku z dużą popularnością systemu, już drugi rok z rzędu rowery na ulicach Lublina będą jednak dostępne dłużej ? również w listopadzie.

W ubiegłym roku przedłużyliśmy działanie Lubelskiego Roweru Miejskiego o miesiąc, a w tym roku, mimo rozbudowy, rozpoczęliśmy sezon dziesięć dni przed zakładanym terminem. Teraz kontynuujemy dobrą passę i za sprawą decyzji Urzędu Miasta, na fali olbrzymiej popularności systemu, pozostawiamy jeszcze rowery do dyspozycji użytkowników ? mówi Michał Dąbrowski, Dyrektor ds. Rozwoju Nextbike Polska. 

W tym roku system w Lublinie został uruchomiony pierwszego dnia wiosny ? po wcześniejszej rozbudowie sieci do 90 stacji i blisko 900 rowerów, wdrożeniu specjalnych stacji i rowerów dziecięcych, jak również debiutu wypożyczalni w Świdniku.

M.in. w wyniku tego rozwoju, w ciągu 220 dni sezonu lublinianie skorzystali z rowerów 828 540 razy, czyli 400 tysięcy razy więcej niż przez cały ubiegły rok. Tylko w tym miesiącu liczba wypożyczeń jest blisko trzykrotnie wyższa niż w październiku 2015 roku ? wynosi 35 166. Warto dodać, że od końca marca z systemu skorzystało 22 761 nowych osób, które wcześniej nie miały do czynienia z Lubelskim Rowerem Miejskim. Łącznie liczba użytkowników to 64 194 osoby.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
Lubelski Rower Miejski
rower miejski
Nextbike
sezon
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....