TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Rzeszów ponownie z wypożyczalnią rowerów miejskich
PAP, INFOBIKE.PL - Opublikowano: 06.05.2019 17:26:41
Zdj. UM Rzeszów

Od 1 maja w Rzeszowie działa wypożyczalnia rowerów. Miasto wybrało nowego operatora, który dostarczył, który dostarczył 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 elektrycznych hulajnóg.

Nowoczesna wypożyczalnia

Jak powiedział w czwartek na konferencji prasowej wiceprezydent Rzeszowa Marek Ustrobiński, uruchomiony w stolicy Podkarpacia system czwartej generacji jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. W Rzeszowie przetarg na prowadzenie miejskiej wypożyczalnirowerów wygrała firma Blinkee City. Ustrobiński przypomniał, że ta firma prowadziła wypożyczalnię w Rzeszowie w ubiegłym roku.

- Współpraca między nami układa się bardzo dobrze. Zresztą również opinie mieszkańców były pozytywne. Mam nadzieję, że to początek długotrwałej współpracy – powiedział wiceprezydent.

Obecny na konferencji Bogusław Skorupski z Blinkee City Rzeszów powiedział, że wypożyczenie pojazdu jest bardzo proste i potrzebna jest do tego tylko aplikacja, którą trzeba zainstalować w telefonie.

- Rejestrujemy się w aplikacji, wyszukujemy pojazd, który chcemy wypożyczyć, czylirower, motor albo hulajnogę, następnie uruchamiamy i korzystamy. Opłata jest naliczana za każdą minutę. To jedyna na świecie aplikacja, która umożliwia korzystanie z trzech różnych pojazdów – dodał.

60 km na skuterze elektrycznym, 20 km na hulajnodze

Skorupski podkreślił, że na elektrycznym skuterze można przejechać około 60 km, a na elektrycznej hulajnodze około 20 km. W Rzeszowie można też wypożyczyć baterię doroweru, który wtedy staje się elektryczny. Pojazdy można zostawić w dowolnym miejscy w obrębie strefy, w której funkcjonuje wypożyczalnia.

W ubiegłym roku w Rzeszowie firma odnotowała ponad 30 tys. wypożyczeńrowerów i skuterów elektrycznych, nie było wówczas hulajnóg. Mieszkańcy przejechali w sumie ponad 130 tys. km.(PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Rzeszów
rower miejski
Blinkee City
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....