TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Ruszył Konstanciński Rower Miejski
NEXTBIKE.PL - Opublikowano: 14.04.2017 13:25:44
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Dziś o północy Konstanciński Rower Miejski został uruchomiony po zimowej przerwie. Do dyspozycji mieszkańców już teraz jest 50 standardowych rowerów i 5 samoobsługowych stacji wypożyczeń. Wkrótce zacznie też działać specjalna stacja z rowerami dziecięcymi! System będzie w pełni kompatybilny z warszawskim Veturilo.

Znane mieszkańcom Konstancina z ubiegłych lat lokalizacje stacji pozostają bez zmian. Dodatkowo, począwszy od Dnia Dziecka, czyli 1 czerwca 2017 roku, zacznie działać specjalna stacja, w której będzie można wypożyczyć 10 rowerków dziecięcych! To rozwiązanie znane już użytkownikom Veturilo.

Za dostarczenie, uruchomienie i obsługę systemu odpowiadać będzie firma Nextbike Polska, która po raz kolejny wygrała przetarg. Umowę podpisano na kolejne trzy kolejne sezony. Dzięki współpracy samorządów Konstanciński Rower Miejski będzie w pełni kompatybilny z systemem Veturilo. "Będzie można swobodnie podróżować rowerem między Konstancinem i Warszawą bez obaw, że po dojechaniu na miejsce nie będzie można oddać roweru" ? mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. ? "To rozwiązanie bardzo wygodne dla użytkowników, umożliwia wykorzystanie roweru nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako uzupełnienie systemu transportu publicznego." ? podkreśla Wojtkiewicz. Konstanciński Rower Miejski będzie miał również taki sam cennik, jak system Veturilo, pierwsze 20 minut wypożyczenia roweru będzie więc zawsze bezpłatne.

Z Konstancińskiego Roweru Miejskiego może skorzystać każdy. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, wpłacić 10 złotych opłaty inicjalnej i można już wypożyczać rower. By to zrobić, wystarczy wpisać na terminalu przy stacji swój numer telefonu, kod PIN i numer wypożyczanego roweru. Można również skorzystać ze specjalnej bezpłatnej aplikacji Veturilo, która umożliwia wypożyczanie m.in. poprzez skanowanie kodu QR. Aby zwrócić rower, wystarczy wpiąć go w elektrozamek tej samej lub dowolnej innej stacji Konstancińskiego Roweru Miejskiego lub Veturilo.

Wszystkie rowery są wyposażone we wszelkie elementy niezbędne do wygodnej i bezpiecznej jazdy, m.in. w przerzutkę, automatyczne oświetlenie przednie i tylne, dzwonek, hamulce (ręczny i nożny), wodoodporne siodełko, szyfrowy zamek (kod do niego otrzymujemy przy wypożyczeniu, warto go zapamiętać) i koszyk do przewożenia toreb i pakunków.

Konstanciński Rower Miejski będzie działał do końca listopada. Wszystkie stacje są samoobsługowe, można z nich korzystać całą dobę przez siedem dni w tygodniu. W kolejnych latach sezon Konstancińskiego Roweru Miejskiego będzie rozpoczynał się już 1 marca.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Konstancin
Konstanciński Rower Miejski
Nextbike Polska
rower miejski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...