TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Rowerowy Maj w stolicy
INFOBIKE, ZDM - Opublikowano: 07.03.2017 22:59:44
Rowerowy Maj w stolicy

42 tysiące uczniów z 78 szkół weźmie udział w drugiej edycji kampanii Rowerowy Maj, która na celu edukację oraz zachęcenie młodych ludzi i ich rodziców do tego, by w dojazdach do szkoły zrezygnowali z korzystania z samochodów.

Rowerowy Maj powstał w Gdańsku. Warszawa pierwszy raz przyłączyła się do niej w ubiegłym roku, zachęcając do rowerowych dojazdów do szkoły ponad 30 tysięcy dzieci. Teraz poszliśmy o krok dalej, zaprosiliśmy do udziału w akacji wszystkie chętne warszawskie podstawówki. Zgłosiło się 78 szkół, w których uczy się 42 tysiące osób. Co to oznacza w praktyce? 90 tysięcy naklejek rozdanych w szkołach, setki plakatów i książeczek rowerowych, a przede wszystkim tysiące szczęśliwych, zdrowszych uczniów ? informuje Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

Ostatnia prosta

Lista szkół jest już zamknięta. Teraz ZDM pracuje nad tym, by wszystko udało się organizacyjnie. Przygotowuje materiały, szkoli nauczycieli i pomaga szkołom przygotować się na to, co nastąpi. Chcąc możliwie najlepiej wesprzeć placówki, które przystępują do kampanii, przekaże im dodatkowe stojaki rowerowe. W tym roku rozdam ich 800, w przyszłym roku planuje zamówić kolejne.

Rowerowy Maj to kampania mająca na celu edukację oraz zachęcenie młodych ludzi i ich rodziców do tego, by w dojazdach do szkoły zrezygnowali z korzystania z samochodów. W praktyce więc to zdrowa rywalizacja. Nie tylko wpływa pozytywnie na samopoczucie, ale także wyrabia dobre nawyki. A w dodatku tu wszyscy dostają nagrody. Przyznajemy je najlepszym szkołom, najlepszym klasom i najlepszym uczniom w mieście, ale doceniamy każdego. Każdy uczeń, który wybierze rower co najmniej trzy razy w miesiącu dostanie specjalny rowerowy prezent.

Dołącz do nas

Nagrodami dla najlepszych klas w każdej szkole są atrakcyjne wycieczki i niezwykłe spotkania. Część z nich udało nam się już potwierdzić, ale wciąż szukamy partnerów, którzy chcieliby wesprzeć akcję.

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana dodaniem swojego logo do naszych materiałów, w zamian organizując ciekawą wycieczkę dla wybranej klasy, to zachęcamy do kontaktu. Kampania jest dofinansowana ze Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Startujemy już 4 maja.

Warsztaty

W każdej klasie, która bierze udział w Rowerowym Maju planujemy przeprowadzić warsztaty. Trwa właśnie przetarg na przygotowanie i prowadzenie tych warsztatów. Na oferty czekamy do 7 marca ? czytamy na stronie internetowej warszawskiego ZDMu.

Kontakt:
mail: rowerowymaj@zdm.waw.pl
telefon: 22 55 89 346, 22 55 89 370


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Rowerowy Maj
ZDM
kampania

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....