TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Rowerem dookoła Polski
TORUN.PL - Opublikowano: 14.08.2015 15:51:26
Rowerem dookoła Polski

31-letni torunianin - Przemek Wołoszyk - chce objechać Polskę dookoła rowerem. Rusza 15 sierpnia. Nie jest to jego pierwsza wyprawa. W 2011 roku przepłynął Wisłę kajakiem od źródeł do ujścia, w 2012 roku w 24 dni samotnie przeszedł pieszo Polskę z południa na północ - z najdalszego punktu w Bieszczadach aż na Hel, a teraz zamierza objechać Polskę rowerem dookoła wzdłuż granic ? czytamy na oficjalnej stronie internetowej Torunia.

- W myśl zasady ,,wszyscy umierają, ale nie wszyscy żyją? nie można sobie pozwolić na pułapkę: dom - praca. Gdy nie robisz nic, co stanowi pasję to umierasz za życia. Chciałem wyjść naprzeciw samemu sobie i nadać życiu sens, spełnić marzenia ? mówi Paweł Wołoszyk.


Tegoroczna podróż będzie ukoronowaniem autorskiego projektu: Thriatlon Expedition Polska i jeśli się powiedzie, 31-letni toruński przewodnik i pasjonat będzie jedynym Polakiem, który przemierzył nasz kraj piechotą, kajakiem i rowerem. Patronat nad wyprawą objął Prezydent Miasta Torunia.


Przygotowania do wyjazdu właśnie dobiegają końca. Obejmowały żmudne treningi, przygotowanie sprzętowe i konsultacje z ekspertami. Z Helu podróżnik skieruje się przez Trójmiasto na wschód i dalej wzdłuż obwodu kaliningradzkiego, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Później przyjdzie czas na prawdziwy test - odcinek polskich gór. Dalej brzegami Odry w kierunku Szczecina i z powrotem na Hel. Wyprawa ma potrwać 3 tygodnie. W sumie Przemek przejedzie samotnie 3500 km. Będzie nocował pod namiotem, w schroniskach lub u napotkanych ludzi.


Z niezwykłym toruńskim podróżnikiem można się spotkać w przededniu startu, w piątek, 14 sierpnia o godz. 14.30 przy Salonie Rowerowym ul. Szosa Chełmińska 137, skrzyżowanie ze Żwirki i Wigury. Na spotkaniu zostanie przedstawiona idea wypraw, sprzęt rowerowy oraz wyposażenie podróżnicze.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
turystyka rowerowa
Przemek Wołoszyk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....