TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Rok na dwóch kółkach w Świdniku
SWIDNIK.PL aw - Opublikowano: 05.03.2014 22:14:33
Rok na dwóch kółkach w Świdniku
P {}A:link { Ma być słonecznie i ciepło, co dla miłośników dwóch kółek oznacza tylko jedno –rozpoczęcie sezonu rowerowego. Jakie propozycje dla rowerzystów przygotował świdnicki klub Alfa? - informacje o rowerowych planach klubu Alfa publikuje świdnicki Urząd Miejski - Tak naprawdę sezon trwa od początku roku, bo pogoda wyjątkowo nam sprzyjała –śmieje się Bogusław Kocira, prezes Alfy. –W styczniu jeździliśmy świdnickimi ulicami z noworoczną pochodnią pokoju, w weekendy zwiedzaliśmy nasz powiat. Na tradycyjną wycieczkę „W poszukiwaniu wiosny”, połączoną z topieniem marzanny, zapraszamy 23 marca. W następnych miesiącach też nie zabraknie ciekawych wypraw.21 kwietnia, czyli lany poniedziałek, rowerzyści będą świętować nad jeziorem Piaseczno. Propozycja na długi majowy weekend to Roztocze Środkowe, z bazą wypadową w Suścu. W dniach 31.05. –1.06. odbędzie się VI Świdnicki Rajd Rowerowy, który tym razem poprowadzi uczestników do Trawnik. W kolejny długi weekend, 19-21 czerwca, przewidziana jest wyprawa w Góry Świętokrzyskie. Lipiec i sierpień fani dwóch kółek spędzą „Na rowerowym szlaku”z Głosem Świdnika. W czwartej już edycji akcji poznają najciekawsze zabytki i pomniki przyrody powiatu świdnickiego oraz miejsca związane z historycznymi wydarzeniami.- Na początku lipca odbędzie się też rajd rowerowy Świdnik –Kraków –Częstochowa –Świdnik - mówi B. Kocira. –Pojedziemy Drogą św. Jakuba oraz Szlakiem Orlich Gniazd. Wyprawa potrwa 8-9 dni. Dłuższy wyjazd czeka nas również w drugiej połowie lipca, na kiedy to zaplanowaliśmy wyprawę terenową w Bieszczady. Na zakończenie wakacji chcemy wziąć udział w rajdzie organizowanym przez Poleski Park Narodowy.Po letniej labie alfowicze zapraszają na rowerową pielgrzymkę do Wąwolnicy, która odbędzie się 6 -7 września oraz na VII edycję rajdu „O błękitną koszulkę serca”. Impreza zaplanowana jest na 21 września, a na uczestników, jak zwykle, będzie czekał pyszny poczęstunek i atrakcyjne nagrody. Przełom września i października rowerzyści zamierzają spędzić w Beskidzie Niskim lub Sądeckim.- Zachęcamy do udziału w wycieczkach, bo to doskonały sposób na aktywny wypoczynek oraz poznanie ciekawych zakątków kraju. Rowerowe wyprawy, kontakt z przyrodą i ludźmi, którzy podzielają naszą pasję, na pewno zaowocują poprawą nastroju i kondycji –dodaje prezes Alfy. Szczegółowy kalendarz imprez oraz informacje o klubie dostępne są na stronie www.rowerowyswidnik.pl.  
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Świdnik
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....