TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Rekordowa kampania Rowerem do pracy w Gdańsku
- Opublikowano: 14.06.2016 23:39:40
Fot. rowerowygdansk.pl

Gdańska kampania ?Rowerem do pracy? ponownie okazała się wielkim sukcesem. W niedawno zakończonej IV edycji kampanii wzięło udział 132 firmy, których pracownicy łącznie przejechali rowerami 595 tyś. km.

To już niemal tradycja. Przez cały maj gdańszczanie kręcili kilometry dla swoich firm. Celem akcji była przede wszystkim dobra zabawa, w trakcie której wielu uczestników miało okazję przekonać się, że rower to rzeczywiście najlepszy środek transportu w mieście ? informuje Urząd Miejski w Gdańsku.

Uczestnicy rywalizowali między sobą pod względem liczby kilometrów przejechanych na rowerze przez cały maj, a podstawą oceny były "wykręcone" kilometry w stosunku do liczby pracowników zatrudnionych w firmie. Tak jak w ubiegłym roku, również tegoroczna kampania odbyła się w ramach ogólno-miejskiej akcji ?Kręć kilometry dla Gdańska?, a kilometry pokonane przez pracowników gdańskich firm pomogły Gdańskowi odnieść drugą z rzędu wygraną w ?European Cyling Challenge?.

Wśród najbardziej zakręconych rowerzystów rozgorzała prawdziwa rywalizacja, która trwała do ostatnich godzin kampanii. Każdy chciał wykręcić jak najwięcej kilometrów dla swojej firmy. Bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Makulski (4312 km) z Urzędu Celnego w Gdańsku, który wyprzedził Pawła Pikusa (3207 km) z Grupy Kapitałowej Lotos.

Podobnie jak w ubiegłym roku firmy konkurowały w 5 kategoriach wielkościowych (mikro, małe, średnie, duże oraz największe firmy).

W kategorii Mikro wygrał Institute of Native Linguistics z wynikiem 1445 km/pracownika, wśród małych firm bezkonkurencyjna była firma Soctt Wilson której pracownicy przejechali średnio po 405 km, wśród średnich firm najlepszy wynik osiągnął Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku osiągając 119 km/pracownika, wśród dużych firm najlepszy okazał się Urząd Celny w Gdańsku z rezultatem 122km/pracownika, natomiast LPP S.A. uzyskał najlepszy rezultat wśród największych firm ? 24km/pracownika (wszystkie rezultaty znajdują się w załączniku pod artykułem).

W klasyfikacji generalnej, którą można było przez cały maj śledzić na stronie cyclingchallenge.eu najwięcej km dla Gdańska wykręcili pracownicy Grupy Kapitałowej Lotos ? aż 51 994 km, Urzędu Celnego w Gdańsku ? 31 624 km oraz LPP S.A. 31 147 km.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim rowerzystkom i rowerzystom za tak wspaniałe zaangażowanie. Razem tworzymy najlepszą rowerową drużynę w Europie ? czytamy na końcu wpisu Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Wyniki kampanii "Rowerem do pracy" 2016

Wyniki kampanii "Rowerem do pracy" 2015

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
Rowerem do pracy
kampania

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....