TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Przetestuj gdyński rower towarowy
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 29.10.2019 21:27:00
Zdj. UM Gdynia, Kamil Złoch

Mieszkasz w Gdański i chcesz skorzystać z roweru towarowego? Wypożycz go bezpłatnie na tydzień. To możliwe dzięki programowi CityChangerCargoBike.

Rowery cargo można wypożyczać w kilku punktach, m.in. w bibliotece w Przystani Opata Hackiego 33 oraz w Urzędzie Miasta przy ul. 10 Lutego. Jest to możliwe dzięki pilotażowemu programowi realizowanemu w ramach projektu CityChangerCargoBike, który jest współfinansowany ze środków Programu Regionalnego Unii Europejskiej Horyzont 2020.

Wypożyczenie rowerów cargo

Żeby wypożyczenia rower należy wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie bit.ly/rowercargogdynia. Pracownicy odpowiedzialni za użyczanie rowerów skontaktują się w sprawie dostępności rowerów i ustalenia szczegółów wypożyczenia. Na miejscu wypełniany jest protokół wypożyczenia, a regulamin dostępny jest pod adresem: bit.ly/wypozyczalniaCCCB.

Do wypożyczenia roweru cargo niezbędne jest posiadanie Karty Mieszkańca Gdyni lub Metropolitalnej Karty do Kultury.

Do wyboru, do koloru

Można wypożyczyć kilka rodzajów rowerów towarowych. Wg informacji udostępnionych przez Urząd Miejski w Gdyni, dostępne są dwukołowe Urban Arrow Family oraz trzykołowe Babboe Big E. Oba modele posiadają wspomaganie elektryczne oraz przeciwdeszczowe namioty.

Do czego można wykorzystać je podczas tygodniowego wypożyczenia? Rowerem można na przykład przewozić dzieci - w niektórych typach nawet do 4 osób i do 100 kilogramów. Warto dodać, że rower Babboe jest też przystosowany do przewozu psów – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Gdyni.

- Prosimy o wypełnienie formularza, po jego wypełnieniu pracownicy odpowiedzialni za wypożyczalnię zgłaszają się do osoby z informacjami, kiedy rower jest dostępny w najbliższym czasie i umawiają się na wypożyczenie – powiedziała Agata Lewandowska z gdyńskiego Samodzielnego Referatu Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością.

- Rowery sprawdzają się na przykład przy przewożeniu ładunku na kilkukilometrowych dystansach. Wspomaganie elektryczne bardzo pomaga przy przewożeniu ciężkiego ładunku. Do tej pory korzystały z niego firmy przewożące towar między restauracjami, były też dostawy paczek, kwiatów, naprawdę szerokie spektrum zastosowania – dodaje.

Jak wypożyczyć

Informacje na temat wypożyczalni można uzyskać pod adresem mailowymrowercargo@gdynia.ploraz dzwoniąc pod numer 58 785 14 24. Więcej także na stronie internetowejwww.mobilnagdynia.pl/rowercargo. Realizacją projektu z ramienia Urzędu Miasta Gdyni zajmuje się Samodzielny Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdynia
rower cargo

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....