TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Przetargi na infrastrukturę rowerową w Radomiu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 15.08.2017 12:41:00
Zdj. InfoBike.pl - Paweł Błach

MZDiK w Radomiu ogłosił przetarg na przebudowę chodnika wzdłuż ulicy Szarych Szeregów na ciąg pieszo-rowerowy. Ma to być największa inwestycja rowerowa z tegorocznego budżetu obywatelskiego. Miasto planuje również rowerowe udogodnienia w rejonie ronda Kisielewskiego oraz ulic Cymerysa-Kwiatkowskiego i Żeromskiego.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji zakres robót na Obozisku będzie duży. Trzeba będzie rozebrać chodnik po południowo-wschodniej stronie jezdni oraz wybudować na jego miejscu nowy ciąg pieszo-rowerowy o nawierzchni asfaltowej. Zgodnie z projektem, ma tamtędy odbywać się ruch dwukierunkowy, dlatego jego szerokość będzie wynosić trzy i pół metra. Dodatkowo na wysokości ulicy Rodziny Winczewskich planowane jest wyznaczenie przejazdu dla rowerów koło przejścia dla pieszych, a także przebudowa odcinków istniejących chodników (włączenie rowerowe zostanie przesunięte w rejon ulicy Gomulickiego). Dzięki temu powstanie połączenie drogi rowerowej przy ulicy Warszawskiej z ulicą Wernera i z parkiem Stary Ogród. Wykonawca będzie musiał ponadto zbudować schody łączące nowy ciąg pieszo-rowerowy z końcówką ulicy Różanej. Łączna długość nowego ciągu to 940 metrów, a zaplanowany termin jego wykonania to 30 listopada bieżącego roku.

Przetarg na rowerowy łącznik

MZDiK ogłosił również przetarg na krótki łącznik dla rowerów z ronda Kisielewskiego (między ulicą Narutowicza a północnym odcinkiem ulicy Limanowskiego) w ulicę Krakowską. Jak informuje MZDiK dzięki temu cykliści będą mogli na skróty dojechać do ulicy Wałowej i do Miasta Kazimierzowskiego. Następna droga rowerowa powstanie wzdłuż ulicy Cymerysa-Kwiatkowskiego (od ronda Dmowskiego do Placowej, wraz z przejazdem przez skrzyżowanie z Placową). Umożliwi to łatwiejszy przejazd pomiędzy Glinicami a Ustroniem.

Wygodniej dla rowerzystów w Śródmieściu

Miasto planuje udogodnienia rowerowe we wschodniej części Śródmieścia. Połączenie ulicy Batorego z ulicami Żeromskiego i Czachowskiego ma zapewniać cyklistom wygodniejsze połączenie pomiędzy Śródmieściem i osiedlem Nad Potokiem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
MZDiK
infrastruktura rowerowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....