TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Poznań: weekendowa promocja na rowery miejskie
ZTM.POZNAN.PL - Opublikowano: 06.08.2015 17:09:37
Fot. Z archiwum Nextbike Polska

Od piątku do niedzieli (7-9 sierpnia) użytkownicy Poznańskiego Roweru Miejskiego będą mogli bezpłatnie jeździć rowerami przez godzinę.

Z okazji tegorocznego finału rozbudowy Poznańskiego Roweru Miejskiego, Zarząd Transportu Miejskiego  w Poznaniu oraz Nextbike Polska - operator PRM przygotowali dla użytkowników wyjątkową gratkę: Od godziny 0.01  w piątek do godziny 23.59 w niedzielę wypożyczenie roweru miejskiego do 60 minut będzie darmowe ? informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.


Ta promocja to jednocześnie wyraz uznania dla dotychczasowych użytkowników roweru miejskiego, a także dobra okazja, aby osoby, które dotąd nie korzystały z PRM, wypróbowaly tę formę zdrowej, taniej i ekologicznej komunikacji.

 

ZTM przypomina, że na co dzień darmowe jest wypożyczenie roweru na czas do 20 minut. Za wypożyczenie na 20-60 minut trzeba zapłacić 2 zł, a za kolejną godzinę 4 zł. Zgodnie z regulaminem maksymalny czas wypożyczenia roweru to 12 godzin.

 

Szczegóły dotyczące funkcjonowania systemu dostępne są na stronie www.poznanskirower.pl.

 

Dla użytkowników przygotowano także konkurs fotograficzny - #nowyPRM?. Zadaniem uczestników jest robienie wyjątkowych, nietuzinkowych zdjęć pokazujących, jak korzystają z rowerów miejskich, a następnie publikowanie ich na swoich facebookowych profilach z hasztagiem #nowyPRM (konkursowy post musi mieć status publiczny).

 

Zabawa została podzielona na cztery etapy: 31 lipca ? 10 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 3.08 do 10 sierpnia, godz. 10.00), 10 sierpnia ? 17 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 10.08, godz.10.01 do 17 sierpnia, godz. 10.00), 17 sierpnia ? 24 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 17.08, godz.10.01 do 24 sierpnia, godz. 10.00), 24 sierpnia ? 31 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 24.08, godz.10.01 do 31 sierpnia, godz. 10.00). W każdym z nich autorzy trzech najciekawszych zdjęć wyłonieni przez jury zostaną nagrodzeni voucherami o wartości 50 zł na przejazdy rowerami miejskimi!


W miniony piątek, 31 lipca, w Poznaniu uruchomionych zostało 7 kolejnych stacji roweru miejskiego. Od tego czasu, dla użytkowników dostępnych jest 37 stacji i ponad 440 bicykli.

 

Zobacz mapę stacji PRM

 

Rozwój sieci wypożyczalni spowodował skok popularności publicznych jednośladów ? w ciągu ostatniego tygodnia do systemu zapisało się tysiąc nowych użytkowników, a rowery wypożyczano już 6162 razy, z czego wczoraj odnotowano najlepszy wynik w historii PRM ? 1093 wynajmy w ciągu doby.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
Poznański Rower Miejski
konkurs

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....