TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Poznań: weekendowa promocja na rowery miejskie
ZTM.POZNAN.PL - Opublikowano: 06.08.2015 17:09:37
Fot. Z archiwum Nextbike Polska

Od piątku do niedzieli (7-9 sierpnia) użytkownicy Poznańskiego Roweru Miejskiego będą mogli bezpłatnie jeździć rowerami przez godzinę.

Z okazji tegorocznego finału rozbudowy Poznańskiego Roweru Miejskiego, Zarząd Transportu Miejskiego  w Poznaniu oraz Nextbike Polska - operator PRM przygotowali dla użytkowników wyjątkową gratkę: Od godziny 0.01  w piątek do godziny 23.59 w niedzielę wypożyczenie roweru miejskiego do 60 minut będzie darmowe ? informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.


Ta promocja to jednocześnie wyraz uznania dla dotychczasowych użytkowników roweru miejskiego, a także dobra okazja, aby osoby, które dotąd nie korzystały z PRM, wypróbowaly tę formę zdrowej, taniej i ekologicznej komunikacji.

 

ZTM przypomina, że na co dzień darmowe jest wypożyczenie roweru na czas do 20 minut. Za wypożyczenie na 20-60 minut trzeba zapłacić 2 zł, a za kolejną godzinę 4 zł. Zgodnie z regulaminem maksymalny czas wypożyczenia roweru to 12 godzin.

 

Szczegóły dotyczące funkcjonowania systemu dostępne są na stronie www.poznanskirower.pl.

 

Dla użytkowników przygotowano także konkurs fotograficzny - #nowyPRM?. Zadaniem uczestników jest robienie wyjątkowych, nietuzinkowych zdjęć pokazujących, jak korzystają z rowerów miejskich, a następnie publikowanie ich na swoich facebookowych profilach z hasztagiem #nowyPRM (konkursowy post musi mieć status publiczny).

 

Zabawa została podzielona na cztery etapy: 31 lipca ? 10 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 3.08 do 10 sierpnia, godz. 10.00), 10 sierpnia ? 17 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 10.08, godz.10.01 do 17 sierpnia, godz. 10.00), 17 sierpnia ? 24 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 17.08, godz.10.01 do 24 sierpnia, godz. 10.00), 24 sierpnia ? 31 sierpnia (zdjęcia opublikowane od 24.08, godz.10.01 do 31 sierpnia, godz. 10.00). W każdym z nich autorzy trzech najciekawszych zdjęć wyłonieni przez jury zostaną nagrodzeni voucherami o wartości 50 zł na przejazdy rowerami miejskimi!


W miniony piątek, 31 lipca, w Poznaniu uruchomionych zostało 7 kolejnych stacji roweru miejskiego. Od tego czasu, dla użytkowników dostępnych jest 37 stacji i ponad 440 bicykli.

 

Zobacz mapę stacji PRM

 

Rozwój sieci wypożyczalni spowodował skok popularności publicznych jednośladów ? w ciągu ostatniego tygodnia do systemu zapisało się tysiąc nowych użytkowników, a rowery wypożyczano już 6162 razy, z czego wczoraj odnotowano najlepszy wynik w historii PRM ? 1093 wynajmy w ciągu doby.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
Poznański Rower Miejski
konkurs
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....