TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Ponad 1500 rowerów miejskich na ulicach Łodzi
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 21.02.2018 13:53:15
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Drugi największy system wypożyczalni rowerów miejskich wraca niebawem na ulice. Chodzi, oczywiście, o Łódź, której wypożyczalnia w nowym sezonie będzie składała się z 1540 rowerów i 148 stacji.

Łódzki Rower Publiczny zacznie działać 1 marca. Od kwietnia będzie większy względem poprzedniego roku o 5 stacji i 50 rowerów. To za sprawą PKN ORLEN, który zasponsorował rozbudowę. Orlenowe rowery będzie można wypożyczać na stacjach benzynowych.

"Łódź w ciągu dwóch sezonów wyrosła na drugi największy i najpopularniejszy system rowerowy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przypomnę, że poprzedni sezon kończyliśmy ze 148 stacjami 1490 rowerami. W tym sezonie łódzcy rowerzyści będą korzystać już ze 153 stacji i 1540 rowerów" – tłumaczy Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Łódzkiego Roweru Publicznego.

Stacje sponsorskie PKN ORLEN

"Do tej pory w Łodzi była jedna sponsorska stacja rowerowa – Stacja Portowa przy centrum handlowym Port Łódź. Korzystają z niej klienci, którzy przyjeżdżają na zakupy, a także pracownicy. Stacje rowerowe na stacjach ORLENu będą miały tę samą funkcję – ułatwią klientom dojazd i dostęp do produktów i usług. Dziś na stacjach benzynowych kupujemy przecież nie tylko paliwo" – tłumaczy Tomasz Wojtkiewicz. Na nowych lokalizacjach skorzystają także okoliczni mieszkańcy.

"W 2017 roku łódzkie rowery zostały wypożyczone 1,3 miliona razy. W systemie zarejestrowanych jest ponad 90 tysięcy osób. Sezon uważamy za udany, o czym świadczy liczba wypożyczeń i niesłabnące zainteresowanie łodzian" – mówi Bartosz Domaszewicz, radny miasta Łodzi. "W tym roku stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie bicie rekordów" – dodaje.

Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne, a jeżeli użytkownik zidentyfikuje się przy terminalu kartą Migawka, bezpłatny czas wydłuża się do 25 minut. Za dłuższe wypożyczenia zapłacimy zgodnie z cennikiem umieszczonym na stronie internetowej i każdym terminalu – informuje Nextbike Polska – operator łódzkiej wypożyczalni.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Łódzki Rower Publiczny
Nextbike Polska
PKN ORLEN
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....