TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Podsumowanie Kielce Bike-Expo
TARGIKIELCE.PL - MATERIAŁY PRASOWE - Opublikowano: 30.09.2015 20:57:18
Fot. KIELCE BIKE-EXPO

Znane z pierwszych stron gazet marki sprzętu rowerowego, skuterów i motocykli, premiery i moc atrakcji dla zwiedzających. W Targach Kielce zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO i debiutujących Targów Motocykli i Skuterów KIELCE MOTO-EXPO. Wystawy odwiedziło blisko 9 000 osób, wśród nich 7 000 specjalistów, przedstawicieli sklepów i hurtowni. To blisko dwa razy więcej niż w ubiegłym roku.


Obie imprezy skupiły 250 wystawców z Austrii, Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Polski. Narodowe wystąpienia prezentowali wystawcy z Włoch, Chin i Tajwanu. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja przedstawianych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że imprezy jednośladów w Targach Kielce to miejsce cenione przez profesjonalistów nie tylko z Polski czy Europy, ale także z całego świata. Międzynarodowe Targi Rowerowe to profesjonalna impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.


Jak co roku wystawie towarzyszył bogaty program wydarzeń. Wśród nich były nie tylko firmowe spotkania, szkolenia, konferencje, warsztaty i prezentacje ale także finał konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom, Zlot Rowerów Nietypowych, testowania rowerów elektrycznych oraz kolejny etap Lotto Poland Bike Marathon, który zgromadził ponad pół tysiąca zawodników. Ponadto w Targach Kielce można było poznać wszelkie szczegóły dotyczące wyjątkowego szlaku rowerowego Green Velo. Służyła temu m.in. dwudniowa konferencja czy mobilne kino 5D. Na stoisku ROT odbywały się pokazy mistrza Krystiana Herby. KIELCE BIKE-EXPO to miejsce rynkowych nowości prezentowanych przez liderów branży, a te w 2015 roku zaskoczyły innowacyjnością i kreatywnością. Królowały także rowery elektryczne, ale i sprzęt poprawiający komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.


Imponujące premiery najsławniejszych marek z pierwszych stron magazynów motoryzacyjnych znaleźć można było także na KIELCE MOTO-EXPO. Wśród motocykli i skuterów górowały te klasyczne, te szybkie, te nowoczesne, te miejskie ale i takie, którymi wyruszyć można w dalekie podróże. Wśród obecnych na targach marek wymienić należy choćby takie jak Honda, Romet, Junak, Suzuki, Zipp czy? Harley-Davidson.


- Kolejna udana impreza w Kielcach, targi odwiedziło w mojej ocenie więcej zwiedzających niż w roku ubiegłym. Szczególnie sobota okazała się pracowita. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze nowości nie tylko rowerowe, ale też motocykle, dzięki rozszerzeniu formuły targów o debiutujące targi MOTO-EXPO ? mówi Marcin Skiba, Arkus &Romet Group

- Tegoroczny BIKE EXPO to mega sukces, mieliśmy mnóstwo klientów, więcej niż w ubiegłym roku. Do Kielc przywieźliśmy wiele rowerów elektrycznych, na które jest boom na rynku. Jesteśmy na zachodzie liderem produkcji tego typu rowerów i po targach widzimy, że moda na elektryczne rowery przychodzi do Polski. Wielu oglądających nasze stoisko, dużo konkretnych rozmów z potencjalnymi klientami. Pod względem kontraktów, zawartych nowych kontaktów biznesowych także jesteśmy bardzo zadowoleni. Oceniając tegoroczny BIKE-EXPO pod kątem organizacji targów, obsługi, opieki nad wystawcą, oceniamy je również bardzo pozytywnie, jak co roku, a jesteśmy w Kielcach od samego początku istnienia imprezy - podsumowuje Arkadiusz Jenek, Winora Group.


- Gościmy w Kielcach od 6 lat, jako niemiecka firma zawsze jesteśmy zadowoleni z pobytu w Polsce. Te parę dni targowe pozwoliły nawiązać kilka obiecujących biznesowych kontaktów. Frekwencje zwiedzających i potencjalnych klientów oceniam, jako podobną do lat poprzednich, a mając doświadczenie minionych edycji wiem, że co najmniej kilka rozmów zaowocuje ciekawą współpracą. Kielce to miejsce, gdzie przedstawiamy stale swoje nowości, w tym roku promujemy oprócz marki BBF Bike, także naszą markę Checker, włoską Botegię i markę duńską Viva. Za rok również będziemy z pewnością w Kielcach na BIKE-EXPO ? zaznacza Joanna Andruszkiewicz, BBF BIKE.


KIELCE BIKE-EXPO oraz KIELCE MOTO-EXPO były w tym roku bohaterem jednej z najchętniej oglądanych telewizji śniadaniowych w Polsce. Wejścia na żywo z hal targowych transmitowane były w TVP2 w programie Pytanie na Śniadanie.


Kolejna edycja targów od 29 września do 1 października 2016 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kielce
KIELCE BIKE-EXPO
VI Międzynarodowe Targi Rowerowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....