TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Płock: początek konsultacji rowerowych
PLOCK.EU - Opublikowano: 27.01.2016 15:09:42
Płock: początek konsultacji rowerowych

Władze Płocka zapraszają mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących dróg rowerowych w mieście. Badanie trwać będzie od środy 27 stycznia do środy 17 lutego. 


W najbliższych latach planujemy w Płocku szereg inwestycji w rozbudowę infrastruktury rowerowej - dlatego też bardzo ważne jest dla nas poznanie Państwa przemyśleń i oczekiwań odnośnie dróg dla rowerów w Płocku ? informuje Urząd Miasta Płocka.
 

Urząd przypomina, że obecnie podstawowym dokumentem, który określa rozwój sieci rowerowej w Płocku, jest ?Program zrównoważonego rozwoju systemu dróg rowerowych na terenie miasta Płocka do 2033 roku w ujęciu krajowym, regionalnym i lokalnym?. Aby wdrażać jego założenia najkorzystniej dla mieszkańców, chcemy przed podjęciem kolejnych ważnych decyzji, które wpłynął na rozwój sieci dróg rowerowych w najbliższych kilku latach zasięgnąć opinii mieszkańców Płocka.

Konsultacje będą prowadzone trzema drogami: 

1. Przez Internet na platformie internetowej www.konsultacjerowerowe.pl można będzie nie tylko przedstawić swoje oczekiwania i przemyślenia, lecz także przedyskutować różne propozycje z innymi mieszkańcami miasta. 

2. W czasie spotkania Rady Mieszkańców Osiedla Zielony Jar w środę 27.01 godzina 17:00 ? Zespół Szkół Nr 5.

3. W zespołach konsultacyjnych podczas dyżuru w galeriach handlowych: 6 lutego - Galeria Wisła i 13 lutego Galeria Mosty. 

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców i dlatego w tych konsultacjach po raz pierwszy poza tradycyjnymi metodami komunikacji, uruchamiamy zupełnie nową, internetową platformę komunikacji z mieszkańcami. 

Zachęcamy gorąco do odwiedzania nowej platformy konsultacji nie tylko, aby przedstawić własną opinię, lecz również aby komentować i oceniać propozycje innych mieszkańców. 

Wraz z trwaniem konsultacji przybywać będzie także różnych propozycji, dlatego warto odwiedzać platformę wielokrotnie w tym czasie. Dzięki temu po pierwsze władze miasta zapoznają się z szerokim spektrum propozycji, które mają w głowach mieszkańcy Płocka, a po drugie sami Państwo będą mogli porównać swoje wyobrażenia i oczekiwania z opiniami na ten temat innych mieszkańców Płocka, lokalnych przedsiębiorców i organizacji społecznych.

Konsultacje trwać będą od 27.01 do 17.02.2016 r. Projekt jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Płock
konsultacje
droga rowerowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....