TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Pierwsza partnerska stacja rowerowa w Warszawie ma już osiem lat!
InfoBike.pl - Opublikowano: 05.10.2020 19:35:50
Pierwsza partnerska stacja rowerowa w Warszawie ma już osiem lat!

Stacja roweru miejskiego Westfield Arkadia działa nieprzerwanie od 2012 r. Przez 9 sezonów skorzystało z niej setki tysięcy osób, a rowery były wypożyczane nawet kilkaset razy dziennie. Wypożyczalnia ma już osiem lat.

Od 1 października 2012 entuzjaści Veturilo oraz klienci Westfield Arkadia mogą korzystać z pierwszego partnerskiego punktu wypożyczeń roweru publicznego w Warszawie. W dniu startu stacja była 58. lokalizacją w systemie Warszawskiego Roweru Publicznego. Dzięki zaangażowaniu inwestora system wzbogacił się o 25 dodatkowych jednośladów. Stacja utworzona w ramach warszawskiego Veturilo zlokalizowana jest przed wejściem do największego centrum handlowo-usługowego znajdującego się w tej części Warszawy. Dzięki funkcjonującej stacji już przez osiem lat okoliczni mieszkańcy, klienci i pracownicy placówki mogą w łatwy, tani i przyjemny sposób dojechać na zakupy, do kina i restauracji lub do pracy.

— Cieszy nas fakt, że możemy być częścią tej ekologicznej inicjatywy. Tym bardziej, że świetnie wpisuje się ona w naszą strategię "Better Places 2030". Dbamy o to, żeby nasi klienci mogli do nas docierać na wiele sposobów, zwłaszcza tych ekologicznych — mówi Emilia Załuska Dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

— Pierwsza partnerska stacja w Warszawie powstała w pierwszym sezonie funkcjonowania rowerów miejskich w stolicy. Szybko stała się wzorem dla innych zarządców warszawskich centrów handlowych, kompleksów biurowych i deweloperów, którzy inwestycję we własną stację rowerową połączoną z systemem miejskim i dostęp do ekologicznej współdzielonej komunikacji – podobnie jak zarządca centrum handlowego Westfield Arkadia – zaczęli postrzegać jako znaczącą wartość która niesie za sobą wymierne korzyści i stanowi istotny element polityki społecznej odpowiedzialności — mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. — Cieszy nas wieloletnia partnerska współpraca z zarządcą centrum handlowego Westfield Arkadia. Wszędzie, gdzie Nextbike uruchamia systemy rowerowe i jest jego operatorem, zachęcamy lokalny biznes do zaangażowania w rozwój systemu. Posiadanie stacji roweru miejskiego jest już standardem dla wielu zarządców, właścicieli i najemców najważniejszych kompleksów w dynamicznie rozwijających się polskich miastach. Pozwala nie tylko na wzmocnienie pozytywnego obrazu firmy, ale w pierwszej kolejności pokazuje, że zależy jej na jakości otoczenia oraz zdrowiu mieszkańców i pracowników.

Liczba wypożyczeń na stacji Westfield Arkadia, sięgająca kilkudziesięciu tysięcy rocznie, pokazuje jak wielką popularnością sieć miejskich rowerów i lokalizacja cieszą się wśród mieszkańców miasta.

W ubiegłym roku stacja przy centrum handlowym była drugą najczęściej odwiedzaną stacją rowerową w mieście. Dokonano na niej ponad stu tysięcy wypożyczeń i zwrotów, a dokładnie 49 897 wypożyczeń i 50 938 zwrotów.

Stacje partnerskie to wsparcie ekologicznego bezemisyjnego, zdrowego i taniego transportu publicznego. To także świetna odpowiedź na potrzeby deweloperów i pracodawców, dzięki którym system rowerów miejskich prężnie się rozwija – przybywa stacji i rowerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower
Warszawa
infrastruktura

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....