TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Nowe stacje Grodziskiego Roweru Miejskiego
NEXTBIKE, INFOBIKE - Opublikowano: 15.06.2018 20:05:19
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Od dzisiaj użytkownicy Grodziskiego Roweru Miejskiego mogą korzystać z dwóch nowych stacji zlokalizowanych przy ulicy Piaskowej i Okrężnej. Flota GRM powiększy się o kolejnych 18 rowerów. To nie koniec rozbudowy w tym roku, trzecia stacja powstanie 1 września.

Na stacji przy ulicy Piaskowej dostępnych będzie 12 stojaków i 8 rowerów, w drugiej lokalizacji przy ulicy Okrężnej na użytkowników czeka 15 stojaków i 10 rowerów. Na koniec wakacji powstanie także stacja przy ulicy Żydowskiej wyposażona w 9 rowerów i 12 stojaków. Docelowo, w tym roku na 13 stacjach będą dostępne 92 rowery. Oficjalnie, przy ulicy Okrężnej nowe stacje otworzył Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński.

Grodziski Rower Miejski działa od października 2014 roku. W systemie zarejestrowało się ponad 4300 osób, które wypożyczyły rowery ponad 74 tysięcy razy. Zaletą GRM jest możliwość korzystania z niego za pomocą tego samego konta, co z innych systemów Nextbike. Korzystają z tego użytkownicy Veturilo, którzy wypożyczają rowery w Grodzisku, i użytkownicy GRM, którzy za pomocą swojego konta w systemie mogą wypożyczać rowery na całym świecie. "To szczególnie wygodne dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy do innego miasta. Można rowerem dojechać na stację, przesiąść się do pociągu, a w kolejnym mieście dojechać do miejsca docelowego również na rowerze. To wygodne, zdrowe i zazwyczaj zupełnie bezpłatne" – wyjaśnia Małgorzata Dzięcioł, członek zarządu Nextbike Polska, operatora Grodziskiego Roweru Miejskiego.

Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia Grodziskiego Roweru Miejskiego jest całkowicie bezpłatne. Opłata za kolejne godziny (od złotówki za godzinę) pobierana jest ze środków, którymi użytkownik wcześniej zasilił swoje konto. Trzeba to zrobić już przy rejestracji, której można dokonać za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej Nextbike lub przy terminalu stacji wypożyczeń. Samo wypożyczenie jest bardzo łatwe. Wystarczy podejść do terminala i postępować zgodnie z instrukcjami. Można również skorzystać z bezpłatnej aplikacji Nextbike na telefony komórkowe.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Grodzisk
Grodziski Rower Miejski
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....