TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Niebawem rusza KIELCE BIKE-EXPO 2016
INFORMACJA PRASOWA - Opublikowano: 26.09.2016 17:49:47
Zdj. Materiały prasowe

Od 29 września do 1 października 2016 roku potrwają VII Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO, które są, wg organizatorów, najważniejszym wydarzeniem branży rowerowej w Europie Środkowo ? Wschodniej.

Na Starym Kontynencie produkuje się kilkanaście milionów rowerów rocznie (wg Confederation of the European Bicycle Industry w  2011 roku było to 11,75 mln). Duża część rynku należy do polskich firm, które są jednymi z najważniejszych producentów w Europie. Polska znajduje się w pierwszej piątce europejskich producentów, wytwarzając blisko 900 000 sztuk rocznie. Co dziesiąty rower na świecie powstaje w naszym kraju.

Silna pozycja polskich firm rowerowych oraz wsparcie najważniejszych branżowych instytucji, mocno przyczyniły się do dynamicznego rozwoju KIELCE BIKE-EXPO. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja prezentowanych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że to miejsce cenione przez profesjonalistów nie tylko z Polski czy Europy, ale także z całego świata. Propozycje firm na kolejny sezon ogląda tu co roku 9 000 zwiedzających, a wśród nich 7 000 branżowych specjalistów ? zawodowych sportowców, właścicieli sklepów i hurtowni oraz producentów. Poprzednia edycja skupiła 250 wystawców z krajów takich jak między innymi Australia, Bułgaria, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Litwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Tajwan, Wielka Brytania i Polska. Ekspozycja zajęła 6 hal wystawienniczych.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Podczas wystawy zaplanowano wiele premier produktowych ? w tym rowerów i ich wyposażenia, akcesoriów rowerowych czy odzieży sportowej. Na stoiskach będzie można zapoznać się z bogatą ofertą odżywek i suplementów diety. Nie zabraknie też produktów związanych z bezpieczeństwem na drogach oraz wyposażeniem warsztatów rowerowych. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą turystyki rowerowej, a także pełną paletą pism rowerowych i internetowych portali tematycznych.

KIELCE BIKE - EXPO to także mnóstwo interesujących wydarzeń towarzyszących, a wśród nich między innymi  Mazovia MTB Marathon Maraton Kielce Bike Expo, który odbędzie się 1 października 2016 r. Organizatorem głównym maratonu jest Mazovia MTB. Partnerami wspierającymi wydarzenie są BIKE MARATON oraz LOTTO POLAND BIKE MARATHON.

Po raz kolejny targom towarzyszył będzie II Zlot Rowerów Nietypowych  gdzie zobaczyć będzie można najciekawsze pojazdy z całej Polski.  Miłośnicy oryginalnych jednośladów będą mogli zaprezentować je szerszej publiczności w sześciu kategoriach - więcej niż dwa kółka, więcej niż jedna osoba, retro, crazy, design oraz open.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kielce
Targi Kielce
Bike-Expo
Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....