TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Nextbike z umową ww Kaliszu na trzy lata
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 16.04.2018 18:48:28
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Nowy sezon Kaliskiego Roweru Miejskiego rozpocznie się od 1 maja. 16 kwietnia podpisano umowę między miastem, a Nextbike Polska – operatorem kaliskiego systemu.

Kaliski Rower Miejski będzie składał się z 30 stacji i 283 rowerów. W tej licznie znajdzie się 240 rowerów miejskich (7-biegowych), 25 rowerków dziecięcych (rozlokowanych na 5 stacjach), 12 familijnych typu cargo oraz 6 tandemów. 12 stacji będzie uruchomionych 1 maja, kolejne do 1 czerwca (7) i 1 lipca (11). W dwóch kolejnych sezonach wypożyczalnie ruszą 1 kwietnia.

Umowa trwająca 20 miesięcy przewiduje trzy sezony rowerowe: d 01.05.2018 roku do 31.10.2018 roku, dd 01.04.2019 roku do 31.10.2019 oraz dd 01.04.2020 roku do 31.10.2020 roku.

Wykonawca musi również zapewnić możliwość włączenia do systemu dodatkowych stacji komercyjnych sponsorowanych przez podmioty zewnętrzne, takie jak galerie, markety, zakłady pracy itp. - informuje oficjalny serwis internetowy Kalisza.

Bardzo się cieszę, że spotykamy się dzisiaj na podpisaniu umowy z firmą Nextbike, która została wyłoniona w przetargu przez MZDiK. Dużo dobrego mówi się o rowerze miejskim w Kaliszu. Zeszłoroczna edycja, w której mieliśmy 12 stacji rowerowych, cieszyła się wielką popularnością i dlatego podjęliśmy decyzję, by to działanie stało się częścią naszej komunikacji miejskiej. Zamówienie jest zatem na 3 lata i na 283 rowery, nawet więcej niż pierwotnie zakładaliśmy, bo żeby mówić o komunikacji pełnej, siecią musi być objęte całe miasto – powiedział prezydent Grzegorz Sapiński.

Kaliskie ceny

Aby skorzystać z wypożyczalni, należy założyć konto i doładować je kwotą nie mniejszą niż 10 zł. Opłaty można dokonać m.in. kartą zbliżeniowa przy stacjach rowerowych. Pierwsze pół godziny jazdy będzie darmowe. Od 31 do 60 minuty zapłacimy 1 zł, a każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 2 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kalisz
Kaliski Rower Miejski
Nextbike Polska
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....