TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Nextbike na Dniu Roweru w Łodzi
NEXTBIKE POLSKA - Opublikowano: 29.06.2017 19:45:13
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Na terenie Klubu Sportowego Społem i w pobliskim Parku Helenów na miłośników kolarstwa czekać będzie moc atrakcji, w tym m.in. Pierwsze Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe na Rowerach Miejskich. Podczas wydarzenie będzie również okazja bliżej poznać system Łódzkiego Roweru Publicznego.

"Gdy zaproponowano nam udostępnienie rowerów na Pierwsze Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe na Rowerach Miejskich byliśmy zaskoczeni" – śmieje się Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – "Byliśmy zaskoczeni przede wszystkim tym, że sami wcześniej na to nie wpadliśmy. Oczywiście nie mogliśmy się nie zgodzić. Każde wydarzenie, podczas którego mamy możliwość promować Łódzki Rower Publiczny oraz zdrowy i aktywny tryb życia, jest dla nas bardzo ważne." Wojtkiewicz podkreśla, że rowery miejskie nie zostały stworzone do jazdy wyczynowej. Dlatego Nextbike zapewnia ich serwis podczas wyścigu, a organizatorzy wymagają od uczestników udziału we wcześniejszych treningach.

Nextbike Polska udostępnił organizatorom 10 rowerów miejskich systemu Łódzkiego Roweru Publicznego, na których zmagać się będą zawodnicy. Zostały one przekazane do KS Społem już na początku czerwca, by umożliwić przeprowadzenie cotygodniowych treningów.

Dodatkowo na Dzień Roweru w miejsce Pikniku zostanie przeniesiona jedna z miejskich stacji, a pracownicy Nextbike Polska będą przeprowadzać chętnych przez proces rejestracji w systemie Łódzkiego Roweru Publicznego i pierwsze wypożyczenie. "Rejestracja i korzystanie z systemu są bardzo proste. Wiemy jednak, że czasami te pierwsze kroki budzą opór. Chcemy pomóc go przełamać wszystkim tym, którzy chcą po raz pierwszy skorzystać z roweru. Potem już będzie z górki" – zapewnia Wojtkiewicz. "To ważne, by z systemu korzystało jak najwięcej osób, by wspólnie dbać o Łódzki Rower Publiczny".

Kulminacyjnym momentem Dnia Roweru będzie finisz na torze KS Społem zawodowych kolarzy, którzy będą się ścigać w jednodniowym Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim EXPO 2022 Warszawa – Łódź.

Nextbike Polska jest operatorem Łódzkiego Roweru Publicznego od ubiegłego roku. Do dyspozycji mieszkańców Łodzi i turystów jest 101 samoobsługowych stacji wypożyczeń oraz 1010 rowerów. Już teraz Łódzki Rower Publiczny jest drugim największym po warszawskim Veturilo systemem Nextbike w Polsce. Od sierpnia system zostanie dodatkowo rozbudowany o 47 stacji i 470 rowerów. W systemie ŁRP zarejestrowanych jest już niemal 80 tysięcy użytkowników. Od uruchomienia systemu dokonali oni już przeszło 2,1 mln wypożyczeń.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Dzień Roweru w Łodzi
Nextbike Polska

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....