TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Marki mają wypożyczalnię rowerów od Nextbike
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.10.2018 18:51:50
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Od 3 marca Marki mają wypożyczalnię rowerów KołoMarek. System składający się z 5 stacji i 75 rowerów obsługuje Nextbike Polska.

Rowery można wypożyczać na stacjach położonych w al. Piłsudskiego pod wiaduktem trasy S8, przed Urzędem Miasta Marki, na rogach Piłsudskiego i Wspólnej oraz Piłsudskiego i Legionowej oraz przy pętli autobusowej na ul. Legionowej. W sumie dostępnych jest 75 jednośladów, w tym 2 rowery dziecięce, które można wypożyczać i oddawać przed Urzędem Miasta oraz na rogu Piłsudskiego i Wspólnej.

Dużą rolę we wdrożeniu systemu odegrali markowianie, zaproszeni przez ratusz do udziału w konsultacjach przy tym projekcie. "To mieszkańcy Marek proponowali miejsca lokalizacji pierwszych pięciu stacji, to mieszkańcy Marek zgłaszali w konkursie propozycje nazw systemu. Dziś możemy zobaczyć na własne oczy efekty tego wspólnego działania. Systematycznie rozbudowujemy drogi rowerowe, dzięki czemu jazda KołoMarkiem będzie wygodniejsza. W kolejnej kadencji część z nich powstanie wzdłuż Alei Piłsudskiego, głównego miejsca lokalizacji stacji" – mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

KołoMarek jest systemem całkowicie kompatybilnym z warszawskim Veturilo. Jest taki sam cennik, który zakłada bezpłatne 20 minut każdego wypożyczenia. Dzięki współpracy obu samorządów  rower Veturilo można oddać w Markach, a Koło Marek zwrócić w Warszawie.

"Marki dołączają do Warszawy, ale też Konstancina-Jeziorny, Michałowic, Pruszkowa, Piaseczna i Otwocka. Wszystkie te miejscowości dysponują własnymi systemami rowerowymi, ale dzięki dobrej woli samorządów można z nich korzystać bez zwracania uwagi na granice administracyjne między nimi. To wielka wygoda dla użytkowników, którzy mogą się poruszać na rowerach niemal po całej aglomeracji" – mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska.

Aby wypożyczyć rower, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Nextbike. Rejestracji można dokonać na stronie KoloMarek.pl, można również wykorzystać istniejące konto założone np. w systemie Veturilo. Rower wypożyczamy wpisując na terminalu stacji wypożyczeń numer telefonu, kod PIN i numer roweru. Można również skorzystać z aplikacji Nextbike na telefony komórkowe.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Marki
Nextbike
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....