TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Małopolska Tour w Myślenicach
InfoBike.pl - Opublikowano: 10.08.2019 16:48:18
Małopolska Tour w Myślenicach (foto: UMWM)

Kolejny przystanek rowerowej przygody zaplanowano 11 sierpnia na Zarabiu. Od godz. 10 rozpoczną się zapisy dla wszystkich chętnych na plaży trawiastej przy ul. Parkowej.

Myślenice są bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania i do aktywnego wypoczynku. To nie tylko średniowieczny rynek, pobliskie sanktuarium czy nowoczesne Muzeum Niepodległości, ale również Zarabie z rekreacyjną strefą wypoczynku nad Rabą, gdzie w najbliższą niedzielę powstanie baza dla rajdów rowerowych. Na sześciu dystansach - od 1,5 do 43 km - może wystartować każdy, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności.

Urząd Marszałkowski zachęca do udziału wszystkich bez wyjątku, rodziny z dziećmi, młodzież, seniorów, każdego kto lubi spędzać czas na rowerze. Dla uczestników przygotowaliśmy bezpłatne pakiety zawierające numery startowe, koszulki rajdowe, wodę i bony na posiłek - zaprasza Tomasz Urynowicz, wicemarszałek Małopolski.

Atrakcje dla uczestników

Dla uczestników przygotowano ogromną liczbę atrakcji o tematyce rowerowej. Strefy dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami w namiocie VELO Małopolska i strefy gastronomiczne. W ramach atrakcji będzie można zobaczyć na żywo akrobacje w formule Dirt Jumping, z udziałem m.in. Szymona Godzieka, utalentowanej gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazach jazdy na bicyklach czy pokazach skoków na rowerach trialowych. Będzie można spróbować swoich możliwości na pumptrucku - mobilnym torze grawitacyjnym oraz na symulatorze jazdy na rowerze. Na blender bike'u będzie można wykręcić własny koktajl. O godz. 19 rozpocznie się koncert Mroza.

Kolejny rajd rowerowy będzie w Starym Sączu 25 sierpnia, na błoniach przy Ołtarzu Papieskim (koncert Krzysztofa Zalewskiego) a potem w Wadowicach 8 września, na bulwarach Skawy przy ul. Wenecja (koncert Happysad).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Myślenice
rower
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....