TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Łódź z nową stacją roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.07.2018 20:52:42
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Łódź powiększyła wypożyczalnię roweru miejskiego. Nowa stacja jest stacją sponsorską. Łódzki Rower Publiczny liczy już 152 stacje i 1534 rowery.

Stacja działa od poniedziałku, 2 lipca. "Stacja Hydro" powstała w ramach współpracy Nextbike Polska z Hydro Extrusion Poland przy ul. Granicznej 64/66. To piąta stacja sponsorska w Łodzi.

"Wiele inwestycji podejmujemy na rzecz rozwoju biznesu, ale najważniejsze są dla nas osoby, które go tworzą. Stacja rowerowa jest więc kolejnym działaniem, które ma służyć przede wszystkim naszym pracownikom. Miło nam będzie, jeśli spodoba się także klientom i okolicznym mieszkańcom. W naszej firmie bardzo troszczymy się o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, ważna jest dla nas także ochrona środowiska, dlatego zachęcamy do korzystania z łatwego dostępu do rowerów. Stawiamy na rower jako ekonomiczną, przyjazną i optymalną formę transportu, ale też sportu i rekreacji. Myślę, że aktywne rozpoczęcie dnia, przekłada się na ogólne lepsze samopoczucie w ciągu dnia. No to w drogę!" – mówi Marcin Chrostowski, Dyrektor Zakładu.

Co ważne, ze stacji sponsorskich mogą korzystać wszyscy użytkownicy, również okoliczni mieszkańcy. "To najbardziej na południe wysunięta stacja Łódzkiego Roweru Publicznego i druga stacja sponsorska, która została uruchomiona w tym rejonie. Dzięki naszym partnerom mieszkańcy osiedla Chojny zyskali dostęp do Łódzkiego Roweru Publicznego, a tym samym wygodny i przyjemny dojazd do innych części Łodzi" – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Łódzki Rower Publiczny umacnia się na pozycji drugiego największego systemu Nextbike w Polsce – liczy już 152 stacje i 1534 rowery. Tylko w tym roku mieszkańcy Łodzi i turyści wypożyczyli rowery już ponad 890 tysięcy razy. W systemie zarejestrowanych jest ponad 110 tysięcy użytkowników - informuje operator systemu, firma Nextbike Polska.

Hydro Extrusion Poland w Łodzi zajmuje się produkcją akcesoriów aluminiowych dla branży Automotive, głównie relingów dachowych i listew okiennych. Realizowane przez firmę procesy to fabrykacja, polerowanie, anodowanie, lakierowanie, montaż oraz wsparcie techniczne. Na rynku łódzkim Hydro Extrusion Poland funkcjonuje od 1999 roku i obecnie zatrudnia ponad 700 osób.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Łódzki Rower Publiczny
Nextbike Polska
Hydro Extrusion Poland
stacja sponsorska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....