TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Koniec sezonu roweru miejskiego w Kędzierzynie-Koźlu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.11.2018 19:35:23
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Z końcem października zakończył się sezon OK bike!, czyli wypożyczalni rowerów miejskich w Kędzierzynie-Koźlu. Z wypożyczalni składającej się z 14 stacji i 84 rowerów skorzystano ponad 15 tys. razy.

Sezon w Kędzierzynie-Koźlu trwał od 1 czerwca do 31 października. Przez pierwszy miesiąc wypożyczalnia składała się z 10 stacji i 60 rowerów, a od lipca 14 stacji i 84 rowerów. Pierwsze 20 minut korzystania z rowerów było bezpłatne. Operatorem systemu jest firma Nextbike Polska.

"W Kędzierzynie-Koźlu przybywa ścieżek rowerowych, panuje ogólna moda na zdrowy i aktywny tryb życia, a systemy wypożyczalni miejskich rowerów funkcjonujące w innych miastach cieszą się dużą popularnością, więc i my chcieliśmy sprawdzić, czy taki sam przyjmie się w naszym mieście. Po udanym pilotażu w 2017 roku zdecydowaliśmy się podpisać dwuletnią umowę na funkcjonowanie sytemu OK bike!. Statystyki pokazują, że cieszą się one dużym zainteresowaniem" – mówi prezydent Sabina Nowosielska.

W tym sezonie rowery najchętniej wypożyczano ze stacji Kędzierzyn Stacja KolejowaHala Sportowa Śródmieście i Bolesława Krzywoustego. Użytkownicy najchętniej pokonywali trasę między stacjami Bolesława Krzywoustego a Kędzierzyn Stacja Kolejowa. Średni czas jednego wypożyczenia wynosił 14 minut i 36 sekund – informuje operator systemu, firma Nextbike Polska. W przyszłym roku sezon ma rozpocząć się 1 maja.

"OK Bike! to doskonały przykład, jak po udanym programie pilotażowym wdrożyć pełnowymiarowy system roweru miejskiego. Tegoroczne wyniki pokazują, że mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla nie traktują roweru miejskiego jak gadżet, czy ciekawostkę, tylko jak środek transportu publicznego. Cieszymy się, że OK bike! spełnia swoje zadania" – mów Robert Lech, prezes Nextbike Polska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kędzierzyn-Koźle
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....