TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Kończy się Rowerowy Maj. Wyniki 31 maja
InfoBike.pl - Opublikowano: 29.05.2018 16:14:51
Kończy się Rowerowy Maj. Wyniki 31 maja

Do 30 maja (środa) potrwa tegoroczna edycja Rowerowego Maja. Tym razem już rankiem 31 maja dowiemy się, które szkoły i przedszkola były w tym roku najbardziej “rowerowe"

W 2018 r. wyniki Rowerowego Maja po raz pierwszy można śledzić na bieżąco - na stronie internetowej kampanii. Ponieważ jednak regulamin pozwala koordynatorom na trzydniową zaległość we wprowadzaniu rowerowej obecności uczestników rywalizacji, do 30 maja jeszcze wszystko - szczególnie na górze stawki - może się zmienić. Jedni koordynatorzy pilnują, by informacje spływały na platformę na zakończenie każdego dnia, inni wprowadzają je z mniejszą częstotliwością.

- Te trzy dni “poślizgu" nie dotyczą jednak ostatniego dnia kampanii - podkreśla Monika Evini, krajowa koordynatorka Rowerowego Maja z Referatu Mobilności Aktywnej w gdańskim magistracie. - Możliwość wprowadzania informacji przez placówki skończy się 30 maja o północy. 31 maja rano będą już wyniki.

Trzeba przyznać, że w tym roku pogoda wyjątkowo zachęcała do aktywnych dojazdów na zajęcia. Czekamy na rekord!

Gdańsk nagradza

W Gdańsku rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 9 czerwca (sobota) podczas Rodzinnego Pikniku Rowerowego w Parku Reagana.

Zwycięzców piątej edycji kampanii będzie dużo więcej niż w poprzednich latach, ponieważ pula nagród finansowych Prezydenta Miasta Gdańska wzrosła ponad dwukrotnie. Dotąd czeki odbierały tylko szkoły i przedszkola, które zdobyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach (szkoły podstawowe małe, szkoły podstawowe średnie, szkoły podstawowe duże, przedszkola). Teraz każde miejsce na podium oznacza nagrodę finansową. Pula do podziału: dla szkół dużych - 60 tys. zł, dla szkół średnich - 40 tys. zł, dla szkół małych - 20 tys. zł, dla przedszkoli - 10 tys. zł.

Ale piknik to nie tylko radość zwycięzców. W ramach wydarzenia, które odbędzie się w godz. 9 - 15, zaplanowano m.in: rodzinną grę parkową z wykorzystaniem autochodzików, liczne konkursy i stoiska wystawców, strefa wypoczynkowa oraz koncert.

Dzisiaj (28 maja) frekwencja rowerowa wśród gdańskich podstawówek wynosiła 63 proc., w związku z nowym sposobem wprowadzania danych z dnia na dzień nieznacznie się waha, ale i tak raczej pewnym jest, że zeszłoroczny wynik - 56,9 proc. - zostanie pobity.

Rowery Maj

Akcja trwa od 7 do 30 maja, liczą się aktywne dojazdy do szkoły: rowerem, hulajnogą lub na rolkach, a o wyniku decyduje liczba przejazdów. Jednym z elementów tej zabawy są atrakcyjne materiały dla uczestników. Uczniowie otrzymują naklejki za każdy przyjazd na rowerze, hulajnodze bądź rolkach do szkoły. Otrzymują też książeczki rowerowe, indywidualne dla każdego ucznia, do których zbiera się naklejki za przejazdy.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Rowerowy Maj

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....