TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Kołobrzeski Rower Miejski powraca po zimowej przerwie
NEXTBIKE POLSKA - Opublikowano: 19.02.2018 16:28:53
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia drugiego sezonu Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. System zostanie uruchomiony o północy z 28 lutego na 1 marca.

Już ubiegłoroczny sezon pokazał, jak dobrym pomysłem było uruchomienie Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Od połowy czerwca do końca listopada 125 rowerów zostało wypożyczonych ponad 57 tysięcy razy. W systemie zarejestrowało się 5500 osób, z rowerów skorzystało również niemal 2600 osób, które wcześniej zarejestrowały się w innych systemach Nextbike.

"Ubiegłoroczne statystyki pokazały, że z rowerów korzystają zarówno turyści, jak i mieszkańcy. To ważne, bo pokazuje, że rower publiczny jest nie tylko doskonałym sposobem na rekreację, ale służy również do codziennego transportu" – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

"Kołobrzeski Rower Miejski stał się kolejną atrakcją, którą doceniają odwiedzający nas turyści. Cieszy mnie, że korzystają z niego również mieszkańcy, którzy coraz częściej traktują rower jako środek codziennego transportu" – mówi prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek. "Już poprzedni sezon pokazał, że Kołobrzeski Rower Miejski był strzałem w dziesiątkę. Jestem pewien, że ten rok będzie jeszcze lepszy zwłaszcza, że rowery będzie można wypożyczać również wiosną".

Tegoroczny sezon rozpoczyna się już 1 marca. Podobnie, jak rok temu, będzie można korzystać ze 125 rowerów i 12 stacji wypożyczeń: Stadion, Ul. 1 Maja, Ratusz, Ul. Słowińców, Dworzec PKP, Latarnia Morska, Kamienny Szaniec, Ul. Arciszewskiego, Ul. Toruńska, Ul. Świętego Wojciecha, Ogrody – ul. Fredry i Podczele – ul. Brzeska.

 Aby wypożyczyć rower wystarczy zarejestrować się w systemie korzystając ze strony internetowej, aplikacji mobilnej Nextbike lub terminalu i wpłacić 10 złotych. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest całkowicie bezpłatne. Dzięki temu rower publiczny jest nie tylko najprzyjemniejszym, najzdrowszym i najszybszym środkiem komunikacji miejskiej, ale również najtańszym. "Rower publiczny to odpowiedź na problemy i wyzwania współczesnych miast, takie jak korki, zanieczyszczenie powietrza, brak miejsc parkingowych. Efekty jego uruchomienia widać nie tylko w liczbie wypożyczeń, ale również wzroście popularności transportu rowerowego. Wielu użytkowników właśnie dzięki rowerom publicznym przekonuje się, że z roweru można korzystać na co dzień" – mówi Tomasz Wojtkiewicz.

Kołobrzeg to niejedyne miasto w regionie, w którym będzie można wypożyczyć rowery Nextbike. Z systemu można korzystać również w Szczecinie, a już za dwa miesiące rower publiczny zostanie uruchomiony w Koszalinie. Ze wszystkich systemów Nextbike można korzystać za pomocą jednego konta, bez konieczności dodatkowej rejestracji. To szczególnie wygodne dla turystów i osób często podróżujących. W Polsce rowery Nextbike dostępne są w największych miastach i aglomeracjach (m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu), łącznie na świecie można je wypożyczać w ponad 150 miastach w 25 krajach, mi.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, na Łotwie, Estonii i w Finlandii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kołobrzeg
Kołobrzeski Rower Miejski
wypożyczalnia rowerów
Nextbike Polska

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....