TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Kaliski Rower Miejski się rozwija
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 30.05.2018 01:22:53
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Od 1 czerwca Kaliski Rower Miejski powiększy się o siedem nowych stacji, a od lipca o kolejnych 11.

Po czerwcowej rozbudowie kaliski system będzie składał się z 19 stacji, a po lipcowej z 30 stacji i 282 rowerów. Od początku maja z wypożyczalni rowerów w Kaliszu korzystano ponad 13 tys. razy.

"Kaliszanie chętnie korzystają z roweru miejskiego, dlatego dodatkowe stacje to duże udogodnienie dla mieszkańców, ale także inwestycja w komfort podróżowania" – mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. "Wprowadzamy w mieście inteligentne rozwiązania, dzięki którym ułatwiamy kaliszanom codzienne funkcjonowanie i jednocześnie dbamy o środowisko."

"Kaliski Rower Miejski rośnie w siłę. 1 czerwca uruchamiamy 7 stacji, a już 1 lipca 11 kolejnych. Łącznie w tym roku mieszkańcy Kalisza i turyści będą mogli korzystać z 30 stacji i 283 rowerów. Są rowery standardowe, tandemy, rowery familijne i dziecięce. Zachęcamy do przesiadania się na rower podczas codziennych dojazdów do pracy oraz do rodzinnych przejażdżek" – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska, operatora Kaliskiego Roweru Miejskiego.

Nowe stacje Kaliskiego Roweru Miejskiego:  pl. Jana Pawła II/Pomnik A. AsnykaKołobrzeska/OkrąglickaGajowa/NadleśnictwoArmii Krajowej/KaczorowskiegoMajkowskie WembleyMajkowska/Węzeł i Pobożnego/Parking. Po uruchomieniu nowych stacji na ulice wyjedzie również 56 dodatkowych rowerów.

Osoby, które po raz pierwszy chcą skorzystać z roweru, powinny zarejestrować się w systemie poprzez stronę internetową KaliskiRowerMiejski.pl, terminal stacji wypożyczeń lub bezpłatną aplikację Nextbike. Należy również wpłacić co najmniej 10 złotych opłaty inicjalnej. Pierwsze pół godziny każdego wypożyczenia jest bezpłatne, za czas od 31 do 60 minuty zapłacimy złotówkę, za drugą i każdą następną godzinę po 2 złote. Aby wypożyczyć rower wystarczy wpisać w terminalu stacji wypożyczeń swój numer telefonu, kod PIN i numer wypożyczanego roweru. Można również skorzystać z bezpłatnej dedykowanej aplikacji Nextbike na urządzenia mobilne.

Kaliski Rower Miejski cieszy się wielką popularnością. Tylko od 1 maja dokonano ponad 13 tysięcy wypożyczeń. W systemie zarejestrowało się już niemal 5000 użytkowników, tylko w tym sezonie ich liczba wzrosła o ponad 1500 osób.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kalisz
Kaliski Rower Miejski
Nextbike Polska
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....