TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Green Velo oficjalnie startuje w sezon 2019
InfoBike.pl - Opublikowano: 15.04.2019 10:30:49
Green Velo oficjalnie startuje w sezon 2019
W Supraślu odbyło się rozpoczęcie sezonu rowerowego na Green Velo - najdłuższym rowerowym szlaku w Polsce.


Przebiega przez pięć województw, pięć parków narodowych, piętnaście krajobrazowych, mierząc niemal dwa tysiące kilometrów – Green Velo to najdłuższy spójnie oznakowany szlak rowerowy w Polsce. W piątek (12 kwietnia) granice Supraśla na rowerze przekroczył marszałek podlaskiego województwa Artur Kosicki, inaugurując w ten sposób sezon rowerowy na szlaku i zachęcając do prowadzenia aktywnego stylu życia.

Marszałek z rowerzystami

Marszałek przyjechał do Supraśla wraz z grupą rowerzystów (w tym z organizacji Grupa Szalonych Rowerzystów), którzy dystans z Białegostoku pokonali właśnie szlakiem Green Velo.

- Wrażenia z przejażdżki wspaniałe, widoki z estakady są przepiękne – marszałek Kosicki zachwalał walory trasy tuż po przyjeździe do Supraśla.

Rozmawiając z dziennikarzami podkreślał wyjątkowość szlaku Green Velo.

- Liczy ok. dwóch tysięcy kilometrów, w tym kilkaset wiodących wśród przepięknych zakątków województwa podlaskiego, pokazując wspaniałe oblicze naszego regionu, jego wielokulturowość. Powinniśmy się tym chwalić i zachęcać turystów do przyjazdu w nasze strony – motywował.

Przekonywał też do uprawiania sportu, prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia, które na przykładzie Green Velo może przy okazji sprzyjać poznawaniu zabytków, czy miejsc wyjątkowych przyrodniczo.

Atrakcje na szlaku

Inauguracji sezonu rowerowego w Supraślu towarzyszył szereg atrakcji. To m.in. kapsuła 5D promująca Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, spacer w alkogoglach, konkurs wiedzy o przepisach ruchu drogowego, loteria, prezentacja pojazdu egzaminacyjnego.

Uczestnicy korzystali z wiadomości i materiałów na stoiskach promocyjno-informacyjnych urzędu marszałkowskiego, czy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Imprezie towarzyszyło Miasteczko Radia ZET i ROMET, w którym znalazła się m.in. strefa ruchu drogowego dla dzieci, rowerowy rejon rywalizacji oraz strefa Radia ZET z fotobudką i kołem fortuny.

Nie zabrakło podlaskich policjantów, którzy znakowali rowery, prezentowali radiowóz, pokazywali na symulatorze zderzeń, jakie siły działają na pasażerów aut podczas wypadków. Bo jak jeździć - czy to rowerem, czy samochodem - to tylko bezpiecznie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
droga
Green Velo
Podlaskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....