TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Gran Fondo Gdynia w tym roku wirtualnie.
InfoBike.pl - Opublikowano: 23.04.2020 20:35:37
Gran Fondo Gdynia w tym roku wirtulanie.

Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 i obostrzenia z nią związane, zaplanowane na 24 maja zawody kolarskie Grand Fondo Gdynia 2020 nie odbędą się… w "typowej" formule. Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodników do udziału w wirtualnych wyścigach Gran Fondo Gdynia Virtual Race.

- To bardzo trudna dla nas wszystkich decyzja, ale chyba jedyna słuszna. Nikt nie potrafi obecnie przewidzieć, w jakim późniejszym terminie organizacja takich zawodów byłaby możliwa. Dlatego mam nadzieję, że spotkamy się w Gdyni i na przepięknej trasie po Kaszubach w przyszłym sezonie. Mamy też alternatywną ofertę na ten rok – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Zaproponowana nowa formuła wyścigu wirtualnego jest kolejną propozycją aktywnego i ciekawego spędzania czasu w domu. To również okazja dla zarejestrowanych uczestników, i tych, którzy chcieliby dołączyć, do okazania wsparcia organizatorom w tym trudnym czasie.

- Na chwilę obecną musimy niestety zrezygnować z udziału w zawodach, wyścigach, konkursach sportowych. Ale nie zapominajmy całkowicie o naszym zdrowiu fizycznym. Ćwiczmy w domu! Gran Fondo Gdynia Virtual Race jest dowodem na to, że dzisiaj, dzięki technologii oraz samodyscyplinie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i możemy wziąć udział w wyścigu, bez wychodzenia z domu – mówi wiceprezydent ds. rozwoju Marek Łucyk.

Organizatorzy proponują zarejestrowanym zawodnikom udział w Gran Fondo Gdynia Virtual Race. Specjalnie do tego celu sfilmowaną i odwzorowaną w aplikacji Rouvy trasę wyścigu będzie można przejechać na trenażerze kolarskim przez cały maj. Dodatkowo, 24 maja o godz. 8:00, wystartuje wirtualny wyścig dla posiadaczy interaktywnych trenażerów. Gran Fondo Gdynia Virtual Race odbędzie się przez aplikację Rouvy

Dostępne będą dwie formy udziału w Gran Fondo Gdynia Virtual Race:

a) Wyzwanie dostępne w dniach 1-31 maja dla posiadaczy dowolnego trenażera.

b) Wirtualny wyścig z klasyfikacją open i klasyfikacjami wiekowymi dla posiadaczy interaktywnych trenażerów.

Osoby zarejestrowane na tegoroczne Gran Fondo Gdynia mogą wziąć udział w Gran Fondo Gdynia Virtual Race w ramach wniesionej opłaty startowej. W pakiecie otrzymają oficjalną koszulkę i medal finishera (wysyłka kurierem na koszt organizatora) oraz 30-dniowy dostęp do pełnej wersji aplikacji Rouvy.

Osoby, które nie są aktualnie zarejestrowane do startu w Gran Fondo Gdynia, mogą zapisać się do Gran Fondo Gdynia Virtual Race w cenie 100 zł. Pakiet obejmie medal finishera oraz 30-dniowy dostęp do pełnej wersji aplikacji Rouvy.

Opcje dla zawodników

Dla osób, które nie są zainteresowane startem w Gran Fondo Gdynia Virtual Race, przygotowano następujące opcje:

Bezpłatna wysyłka oficjalnej koszulki Gran Fondo Gdynia 2020 na podany adres.

Zwrot wpłaconej opłaty startowej, pomniejszonej o opłatę administracyjną w wysokości 100 zł. Opłata administracyjna ma na celu pokrycie kosztów dotychczasowej pracy zespołu organizacyjnego oraz innych wydatków związanych z promocją i organizacją Gran Fondo Gdynia 2020.

W przypadku zwrotu opłaty, możliwe jest też przekazanie zadeklarowanej przez zawodnika kwoty na zbiórkę charytatywną wspierającą rehabilitację Ryszarda Szurkowskiego. Jak dotąd, organizatorzy Gran Fondo uzbierali na ten cel ponad 12 tysięcy złotych.

Usługi dodatkowe

Bez względu na wybraną przez zawodnika opcję, każdy może ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów usług dodatkowych, np. grawerowania medalu, wysyłki pakietu startowego do domu czy finisher photos. Nie ma jedynie możliwości otrzymania zwrotu za wykupione ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ze startu w zawodach.

Jednocześnie, złożone zamówienia na stroje Gran Fondo Gdynia – spodenki kolarskie i skarpetki – zostaną zrealizowane.

Pełny tekst komunikatu możesz zobaczyć tutajSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower
Gdynia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....