TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Gdynia rusza z akcją - Do pracy jeżdżę rowerem
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.04.2018 20:52:12
Gdynia rusza z akcją

Gdynia po raz kolejny organizuje akcję "Do pracy jeżdżę rowerem". Prorowerowa akcja potrwa do 16 września. Już dziś wiadomo, że ta edycja jest rekordowo duża.

Pierwsza edycja akcji miała miejsce w 2012 roku. Wystartowało w niej kilkanaście osób z trzech firma w Gdyni. W 2017 roku w akcji wzięło udział ponad 1500 osób ze 179 firm. W najnowszej edycji zgłoszeń jest najwięcej w historii, a zainteresowane firmy nadal mogą się zgłaszać.

Kampania zachęca pracowników gdyńskich firm do zmiany ich nawyków transportowych – główny cel to przesiadka z samochodu na rower. Wiosna i lato to najlepsze warunki, ale wielu uczestników kontynuuje dojazdy do pracy rowerem również przy niższych temperaturach. Rower jest dla każdego – udowadnia to różnorodność zawodów, które reprezentują uczestnicy. Do pracy na dwóch kołach dojeżdżają między innymi pracownicy IT, pracownicy fizyczni, nauczyciele, żołnierze, spedytorzy, a także lekarze oraz sami właściciele firm – informuje Kamil Złoch z Urzędu Miasta w Gdyni.

- Rower jest o tyle fajnym środkiem transportu, że zastępuje poranną kawę. Człowiek dojeżdżając do pracy jest od razu gotowy do działania, ma mnóstwo endorfin w sobie i nie potrzebuje czasu, żeby się rozbudzić - przekonuje Jakub Furkal, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. komunikacji rowerowej. 

Urząd tłumaczy na tym polega udział w konkursie

Każdy zarejestrowany w kampanii pracownik wpisuje swoje podróże rowerem na stronie internetowej konkursu. Zasada zliczania wyniku jest prosta, podróż do pracy to jedna podróż, podróż z pracy do domu to już kolejna podróż. Rowerzyści, którzy odbędą w tygodniu minimum 6 podróży rowerem otrzymają w kolejnym tygodniu roboczym tak zwane "śniadanie rowerowe" – będzie na nich czekać pożywna kanapka oraz deser! To nie koniec niespodzianek, bo każdy kto w czasie trwania akcji odbędzie co najmniej 35 podróży lub przejedzie minimum 280 kilometrów rowerem będzie mógł wylosować jedną z 30 nagród pieniężnych po 500 złotych! Losowanie odbędzie się podczas oficjalnego zakończenia konkursu w trakcie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Mobilności.

Nagrodzone zostaną też najlepsze firmy - jedną z kategorii jest np. nagroda za najwięcej zainwestowanych środków w rozwój lub promocję ruchu rowerowego wśród pracowników. Dzięki temu poprawia się rowerowa infrastruktura w Gdyni. W zeszłym roku PKP SKM w Trójmieście wybudowała zadaszony parking rowerowy "Gdynia Cisowa Rowerowa" w miejscu, które było wykorzystywane wcześniej jako parking dla samochodów!

Dołącz do pracowników na rowerach

Cały czas można jeszcze dołączyć do akcji "Do pracy jadę rowerem", wystarczy tylko w kilku prostych krokach zarejestrować się na stronie internetowej dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl. Tam można się też zapoznać z regulaminem konkursu. Kampania potrwa do 16 września, prowadzi ją Samodzielny Referat Projektów Unijnych i Zarządzania Mobilnością Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni. Dodatkowych informacji o konkursie udziela Agata Lewandowska – przez e-mail: konkursrowerowy@zdiz.gdynia.ploraz pod nr telefonu: 58 764 40 09.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdynia
akcja
Do pracy jadę rowerem

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....