TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Firmowa rywalizacja w ramach Kręć Kilometry
InfoBike.pl - Opublikowano: 12.07.2019 13:30:43
Firmowa rywalizacja w ramach Kręć Kilometry

Właśnie zaczyna się wielka rowerowa rywalizacja kilku polskich firm, jak Bridgestone, Computacenter, Ergo Hestia, Lotos i LPP. Odpowiedziały one na zaproszenie Allegro i teraz będą namawiać swoich pracowników do wzięcia udziału w kampanii społecznej "Kręć Kilometry".

Celem jest przejechanie jak największej liczby kilometrów na dwóch kółkach, a przez to walka o czystsze powietrze. Fundacja Allegro All For Planet zaprasza też małe i średnie firmy do wypełniania deklaracji #RowerowyPracodawca.

Społeczna akcja

Najbardziej popularna polska platforma sprzedażowa namówiła kilka dużych polskich firm do podjęcia wspólnych działań na rzecz czystego powietrza. W ramach rowerowej rywalizacji pracownicy Allegro, Bridgestone, Computacenter, Ergo Hestia, Lotos czy LPP ścigają się na kilometry na rowerach.

"Allegro i Fundacja Allegro All For Planet od lat prowadzą działania zmieniające świadomość społeczną. To jest pisane w nasze DNA i strategię działania na co dzień i w dłuższej perspektywie. Założenie jest proste i pozwala na integrację pracowników we wspólnych działaniach mających piękny, ekologiczny cel. Chcemy pokazywać ludziom o ile zredukują ślad węglowy czy ile można zaoszczędzić zamieniając cztery koła na dwa" – tłumaczy Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.

Firmowa rywalizacja

Dlatego poza coroczną rywalizacją miast w kampanii Kręć Kilometry, w tym roku rywalizują też przedsiębiorstwa, a dokładniej ich pracownicy. Dla wielu to nie pierwsza taka rowerowa inicjatywa.

"W naszej firmie wspieramy zdrowy tryb życia pracowników i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą bardzo rowerową. Od kilku lat w firmie działa LPP Team, czyli grupa zrzeszająca miłośników sportu, licząca około 200 osób. Uczestnikom LPP Team opłacane są starty w zawodach rowerowych, biegowych oraz triathlonach na terenie całego kraju. Co więcej, na co dzień promujemy rowery i mobilizujemy pracowników, żeby na rowerach dojeżdżali nie tylko do pracy, ale i na spotkania służbowe. W tym celu udostępniamy im firmowe rowery oraz organizujemy regularne, bezpłatne przeglądy rowerowe, a także wewnętrzne konkursy i rywalizacje sportowe. Do dyspozycji pracowników są również stacje naprawcze dla rowerów, znajdujące się na terenie siedzib LPP" - mówi Sławomir Ronkowski, dyrektor komunikacji i zrównoważonego rozwoju z LPP.

Kręć KilometryW ramach kampanii Kręć Kilometry każdy pracownik może monitorować rowerowe rezultaty swojej drużyny oraz pozostałych firm.

"Generalnie chcemy wychodzić na przeciw każdej nowej inicjatywie, która służy nam, naszym pracownikom i naszej planecie. Standardem jest dla nas wyposażenie każdego biura w parking dla rowerów oraz prysznic, dlatego liczymy na duże zaangażowanie pracowników w kręcenie kilometrów"- mówi Arletta Myler HR Manager z firmy Computacenter Poland.

Eko-trend

Przeniesienie eko-trendu na codzienność polskich firm, stało się w tym roku celem dla Fundacji Allegro All For Planet, która od lat działa na rzecz zdrowego środowiska i motywuje do rowerowych aktywności. Stąd pomysł przyznania tytułu #RowerowyPracodawca, wszystkim tym, którzy także chcą wspierać rower, jako narzędzie służące zdrowiu pracowników i naszej planety.

"W ramach trwającej kampanii Kręć Kilometry zapraszamy pracodawców do wypełnienia krótkiej ankiety, w której zadeklarują że już są, lub wkrótce staną się firmą przyjazną rowerzystom. Chodzi o dostęp do parkingu, szatni, a także organizowanie wydarzeń integracyjnych na rowerach czy wdrażanie programów motywacyjnych. To wszystko ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne, ale także na kondycję pracowników, a to już wymierna korzyść biznesowa" – mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.

Wypełnienie ankiety jest krótkie, bezpłatne, a deklarację mogą składać wszystkie firmy, niezależnie od wielkości czy liczby pracowników. Deklaracja #RowerowyPracodawca dostępna jest na stronie: https://kreckilometry.pl/dla-firm. Każda firma, po wypełnieniu ankiety i złożeniu deklaracji, otrzyma pakiet materiałów graficznych, które umożliwią pokazanie się w sieci, jako #RowerowyPracodawca.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....