TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

ETZT 2019. Rajd rowerowy w Świdnicy
INFOBIKE - Opublikowano: 12.09.2019 23:05:19
ETZT 2019. Rajd rowerowy w Świdnicy

22 września w Świdnicy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbędzie się rajd rowerowy. Zapisy na rajd trwają do 17 września.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Lokalna Organizacja Turystyczna "Księstwo Świdnicko-Jaworskie". Zapisy potrwają do wtorku, 17 września

Nie tylko promocja jazdy na rowerze

Organizatorzy, poza promocją jazdy na rowerze, chcą promować zdrowy tryb życia. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz. Jak informuje Urząd Miejski w Świdnicy, że na podstawie zgłoszenia zostanie wydana opaska startowa na rękę. Upoważniać będzie ona do obioru kuponu na poczęstunek podczas pikniku rodzinnego, zaplanowanego po zakończeniu rajdu, a także zapewni ona udział w losowaniu nagród. Opaski będzie można odbierać od 18 do 21 września w Wieży Ratuszowej, w godzinach od 10.00 do 18.00 lub w dniu rajdu w godzinach od 9.00 do 9.45 - w wyznaczonym miejscu przy bosmanacie (ul. Polna Droga). Opaski będą wydawane w oparciu o weryfikację osób na listach zgłoszeniowych.

Liczne atrakcje

Podczas pikniku rodzinnego na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (od godz. 11.00 do godz. 14.00) zaplanowano wiele atrakcji, m.in.: gry zabawy dla dzieci na dmuchanych zamkach, ogródek warzywny, stanowisko symulacyjne - "alko inarko Google", szkołę ratownictwa medycznego (nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, badanie ciśnienia, cholesterolu i poziomu cukru), znakowanie rowerów na wypadek kradzieży, prezentację alternatywnych środków transportu (segway, hulajnoga, ryksza itp.), konkurs sprawnościowy pojazdami elektrycznymi, akcje "Bezpieczny senior na spacerze" i "Senior na rowerze", nordic walking, stanowisko edukacji ekologicznej "Czysta Świdnica", społeczną akcję "Odblask to nie obciach", czyli promowanie nawyku noszenia odblasków.

8 km trasy rajdu

Główną częścią obchodów ETZT będzie rajd rowerowy, który odbędzie się w niedzielę, 22 września. Rajd wystartuje startuje 22 września o godz. 10.00 spod bosmanatu nad zalewem Witoszówka. Zbiórka uczestników od godz. 9.30.

Osoby, które nie zdążyły się zapisać internetowo, będą mogły to zrobić od godz. 9.00 do godz. 9.45 w punkcie przy bosmanacie. Trasa rajdu wynosi ok. 8 km, meta zaplanowana została tradycyjnie na terenie ŚOSiR przy ul. Śląskiej. O bezpieczeństwo przejazdu uczestników dbać będzie grupa pilotów, Policja oraz Straż Miejska.

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbędzie się wiele atrakcji, w tym konkursy i akcje promujące alternatywne środki transportu. Wydarzenia potrwają cały tydzień od 16 do 22 września.

W programie, m.in.: spotkania tematyczne w szkołach podstawowych dotyczące bezpieczeństwa w ruchu pieszym i rowerowym, konkurs plastyczny "Jedna ziemia wspólny dom", ankiety dotyczące komunikacji miejskiej, szkolenie w jeździe na rowerze w miasteczku ruchu drogowego, malowanie ostrzeżeń na przejściach dla pieszych, akcja "Zapatrzeni w smartfony". Już niedługo przedstawimy dokładny plan wydarzeń, dostępny on będzie na stronie www.um.swidnica.pl – informuje Urząd Miejski w Śdiwnicy

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Świdnica
akcja
ETZT
rajd rowerowy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....