TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Droga do pracy w czasie epidemii - wynajmij rower pracownikowi!
PAP InfoBike.pl - Opublikowano: 24.07.2020 17:35:08
Bezpieczna droga do pracy - wynajmij rower pracownikowi!

Rowerem, zamiast zatłoczonym autobusem do pracy? Arval Service Lease Polska, spółka z grupy BNP Paribas, proponuje przedsiębiorcom wynajem rowerów dla pracowników połączony z programem finansowania, ubezpieczeniem, serwisem i sezonowymi przeglądami.

"Firmy poszukują obecnie różnych sposobów na zapewnienie pracownikom bezpiecznego dojazdu do pracy, by ograniczać zbędne kontakty i unikać komunikacji zbiorowej. Dlatego oprócz elastycznych form wynajmu samochodów na krótki i średni okres, wprowadziliśmy możliwość wynajmu jednośladów" - mówi Robert Antczak, dyrektor generalny spółki..

Cena za dzień wynajmu zależy od klasy oraz rodzaju jednośladu i zawiera się w przedziale od 2,4 zł do 6 zł (ceny netto). Najniższy pakiet wiąże się z wydatkiem rzędu 72 zł netto miesięcznie, zaś najdroższy - 180 zł netto miesięcznie. Warto wspomnieć, że oferta zawiera również rowery elektryczne.

"Rowery elektryczne pozwalają na komfortowe dojazdy do pracy nawet z odległości kilkunastu kilometrów prawie przez cały rok. Sezon rowerowy w Polsce jest coraz dłuższy, bo mamy cieplejsze zimy. W dużych miastach do pracy rowerem można dojechać szybciej niż samochodem, wliczając czas potrzebny na parkowanie" - mówi Rafał Tarnacki, product & innovations manager spółki.

Wynajem rowerów proponowany jest w umowie na 36 miesięcy z ubezpieczeniem od kradzieży, polisą OC, NNW oraz serwisem i pakietem przeglądów. W ramach dodatkowych usług można zamówić assistance 24/7, serwisowanie door-to-door oraz przechowywanie pojazdów w okresie zimowym.

Usługa jest elementem szerszego pakietu pod nazwą "The Journey Goes On", zakładającego powrót do mobilności firm po pierwszej fali pandemii koronawirusa. Obejmuje on także różne propozycje dotyczące wynajmu samochodów z pełną obsługą.

Oferta najmu rowerów jest przeznaczona dla dotychczasowych klientów Arval Service Lease Polska. Po zakończeniu umowy jednoślady mogą zostać wykupione przez pracowników, którzy z nich korzystali. Firma jest w stanie zapewnić też parkingi rowerowe oraz stacje serwisowe, gdzie użytkownik może np. dopompować koła.

Z badań przeprowadzonych niedawno w krajach mocno dotkniętych pandemią COVID-19 wynika, że unikanie transportu zbiorowego będzie jeszcze długo bardzo ważnym elementem życia społecznego.  (Centrum Prasowe PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower
wynajem

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....