TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Dąbrowa Górnicza: publiczne stacje naprawy rowerów
DABROWAROWEROWA.PL - Opublikowano: 06.02.2014 00:01:03
Dąbrowa Górnicza: publiczne stacje naprawy rowerów
P {}Wiosną przy drogach rowerowych w Dąbrowie Górniczej zainstalowanych zostanie 10 tzw. samoobsługowych stacji naprawy rowerów - informuje P { Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urząd Miejski w Dąbrowie GórniczejNa terenie naszego miasta znajduje się ponad 80 km oznaczonych tras rowerowych prowadzących przez najpiękniejsze i najcenniejsze przyrodniczo tereny. Dąbrowa Górnicza, choć położona na skraju aglomeracji śląskiej i często kojarzona z mocno zindustrializowanym miastem, zachwyci nas dużą lesistością terenu, sporymi przewyższeniami oraz czterema urokliwymi jeziorami. Nie bez kozery organizowano tu dwa prestiżowe ogólnopolskie wyścigi rowerowe –MTB Skandia Lang Team Stacje wyposażone są w klucze, zestaw imbusów, łyżki do zmiany opon oraz pompkę  z uniwersalną końcówką, która może służyć także do pompowania piłek sportowych. Docelowo chcemy, by stacje pojawiły się w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków, oraz tam, gdzie znajdują się parkingi rowerowe. Chodzi m.in. o 150 stojaków U-kształtnych, które ufundował w mieście koncern ArcelorMittal Poland w ramach projektu Dąbrowa Rowerowa.Stacje pozwolą na „pierwszą pomoc”rowerzystom, którzy wybrali się na wycieczkę rowerową ale niestety nie mają ze sobą niezbędnych narzędzi. Nie ukrywamy, że widoczny w ostatnich latach wzrost liczby rowerzystów, w sezonie jedna z najbardziej popularnych tras przeżywa oblężenie licząc nawet 450 pasjonatów dwóch kółek przejeżdżających przez punkt pomiarowy w ciągu godziny, motywuje nas do działań sprzyjających polepszaniu infrastruktury rowerowej.Montaż stacji naprawczych odbędzie się wiosną.Proponowane lokalizacje na terenie całego miasta, to:Centrum Sportów Letnich i Wodnych „Pogoria”Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku ZielonaBaza wypoczynkowa Eurocamping w BłędowieHala Widowiskowo-Sportowa „Centrum”Boisko wielofunkcyjne typu „Orlik”przy Szkole Podstawowej nr 12 w GołonoguBoisko wielofunkcyjne typu „Orlik”przy Zespole Szkół nr 3 –os. MorcinkaBoisko wielofunkcyjne typu „Orlik”przy Zespole Szkół nr 7 na MydlicachStadion „Unia Ząbkowice”w ZąbkowicachStadion „Przemsza Okradzionów”w OkradzionowieStadion UKS „Zagłębiak Tucznawa”Samoobsługowe stacje naprawy rowerów do tej pory instalowane były m.in. w Warszawie, Gdyni, Kielcach, Oleśnicy, Mosinie k. Poznania. Dąbrowa Górnicza będzie miała ich wiosną tyle samo co stolica, czyli dziesięć. 
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dąbrowa Górnicza
Rowerowa Dąbrowa
stacja naprawy rowerów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....