TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Centrum serwisowe baterii rowerów elektrycznych w Gliwicach
PAP, INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.07.2018 19:32:38
Centrum serwisowe baterii rowerów elektrycznych w Gliwicach

Wyspecjalizowana w produkcji baterii litowo-jonowych firma BMZ Poland uruchomiła w swojej fabryce w Gliwicach centrum serwisowe systemów i baterii rowerów elektrycznych. Ośrodek ma świadczyć usługi dla klientów w krajach Europy środkowo-wschodniej.

Nowe centrum serwisowe to wydzielona część linii produkcyjnej w gliwickiej fabryce, która niedawno zaprezentowała nowy akumulator przeznaczony dla rowerów - baterię pod nazwą Precursor, dzięki której zasięg roweru elektrycznego wzrośnie nawet do 200 km. Firma rozwija również sektor przydomowych magazynów energii, a także dostarcza baterie np. dla autobusów turystycznych i miejskich.

Dotychczas jedyne centrum serwisowe BMZ działało w niemieckiej centrali firmy. Uruchomienie nowego ośrodka w Gliwicach powoduje, że usługi serwisowe będą dostępne także w krajach Europy środkowej i wschodniej. Jego klientami będą przede wszystkim dystrybutorzy oraz sklepy, posiadające w ofercie systemy i baterie do rowerów elektrycznych produkowanych przez BMZ.

Centrum przeznaczone będzie głównie do obsługi baterii do e-bików, firma zapowiada jednak, że wsparcie serwisowe otrzymają tu także właściciele systemów magazynowania energii oraz baterii do autobusów. Innowacją jest dostęp do aplikacji, która umożliwi szybką diagnozę usterki w trybie online - wystarczy do tego kabel USB, łączący wyświetlacz z komputerem. Od momentu dostarczenia baterii do serwisu naprawa ma trwać nie dłużej niż 48 godzin.

Grupa BMZ należy do wiodących dostawców inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii, opartych o technologię litowo-jonową. Oprócz produkcji baterii zasilających m.in. pojazdy i elektronarzędzia, gliwicka firma pracuje też nad rozwiązaniami, dzięki którym będzie można nie tylko wytwarzać i magazynować energię, ale i zarabiać na jej udostępnianiu. Chodzi o magazyny energii pochodzącej z odnawialnych źródeł - np. wiatrowych czy fotowoltaicznych. Niedawno inżynierowie z Gliwic opracowali też system magazynowania energii przeznaczony do gospodarstw domowych, małych i średnich firm oraz niewielkich zakładów produkcyjnych.

Polska filia BMZ zatrudnia obecnie ponad 800 pracowników; dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów, skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i innych produktów. Oprócz prowadzenia produkcji, BMZ Poland także projektuje i rozwija baterie oraz inne rozwiązania w swoim dziale badań i rozwoju.

Jak podał na początku tego roku Urząd Miasta w Gliwicach, BMZ Poland planuje rozbudowę, związaną ze wzrastającym zapotrzebowaniem rynku na baterie litowo-jonowe. Firma działa w Gliwicach od 2010 r. W ub. roku wybudowała własną siedzibę z nowoczesnymi halami produkcyjnymi, magazynami, laboratoriami badawczymi i biurami; teraz zapadła decyzja o budowie magazynu z powierzchnią biurowo-socjalną. Prace przy nowej inwestycji mają ruszyć jesienią tego roku. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gliwice
baterie
rower elektryczny
BMZ Poland

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....