TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

BikeU operatorem Krakowskiego Roweru Miejskiego
BIKEU - Opublikowano: 14.07.2016 23:38:42
BikeU operatorem Krakowskiego Roweru Miejskiego

BikeU został operatorem Krakowskiego Roweru Miejskiego - taka będzie od tej pory nazwa krakowskiego systemu. 14 lipa doszło do oficjalnego podpisania umowy na trwającą osiem lat współpracę pomiędzy należącą do francuskiego koncernu EGIS - firmą BikeU, a Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.


BikeU będzie pierwszą firmą w Polsce, która wprowadzi zupełnie innowacyjną jakość rowerów miejskich tj. najnowocześniejszy system rowerów miejskich i pierwszy taki w Europie ? informuje firma BikeU.


Zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie, BikeU w ciągu 3 miesięcy zobligowana jest do dostarczenia pierwszych 100 rowerów. Nowy system wiąże się też z wieloma innowacyjnymi zmianami, jedną z nich będzie trwający cały rok sezon rowerowy. Ponadto z 34 stacji powstanie 150, zaś liczba rowerów zwiększy się z 300 do 1500. Krakowski Rower Miejski czeka więc intensywny rozwój aż do osiągniecia planowanej w zawartym kontrakcie docelowej liczby stacji.


-
Czekaliśmy na ten moment długo, byliśmy gotowi do rozpoczęcia projektu, niemniej procedury formalno-prawne, a przede wszystkim odwołania wstrzymywały aż do dnia dzisiejszego, przygotowania do uruchomienia pierwszego w Polsce systemu rowerowego 4-tej generacji. Warto było czekać, nowy system nie tylko zrewolucjonizuje polski rynek wypożyczalni poprzez szereg nowych funkcjonalności, z których to właśnie mieszkańcy Krakowa będą korzystać jako pierwsi, ale wierzymy również, że nowe plany taryfowe będą bardzo dużym atutem. Jest to projekt ambitny i wymagający ale mamy w zanadrzu zarówno świetny zespół, jak i odpowiednie narzędzia - zaznacza Mathieu Deloly, członek Zarządu BikeU.


- Nie ukrywamy, że to duże wyzwanie, ale swoim doświadczeniem już nie raz pokazaliśmy na podstawie innych prowadzonych przez BikeU projektów, że wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na polski rynek to nasza mocna strona. W dodatku cieszących się sukcesami ? dodaje Mathieu Deloly.

Dodatkowym atutem firmy BikeU jest fakt, że zna dobrze charakterystykę oraz wymagania mieszkańców Krakowa, już raz była operatorem rowerów miejskich pod Wawelem w 2014 roku. Wtedy podczas współpracy z BikeU, liczba użytkowników rowerów miejskich wzrosła w Krakowie z 1800 do 38 000 użytkowników miejskich jednośladów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Krakowski Rower Miejski
BikeU
wypożyczalnia rowerów
rower miejski
umowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....