TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Bike Show 2019 już w ten weekend w Poznaniu
InfoBike.pl - Opublikowano: 29.08.2019 12:30:23
Bike Show 2019 już w ten weekend w Poznaniu

Już od piątku, 30 sierpnia Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się w mekką wszystkich fanów jednośladów. Bike Show jest dedykowany przede wszystkim miłośnikom rowerów, jednak w bogatej ofercie wystawców będzie można znaleźć także hulajnogi oraz akcesoria i profesjonalną odzież sportową.

Najwięcej emocji ma dostarczyć finał największej amatorskiej imprezy kolarskiej w Polsce - UCI Gran Fondo World Championships, której Poznań jest gospodarzem. Wiąże się to z czasowymi zmianami w organizacji ruchu.

Rowerowy weekend

Odbywający się w weekend (30.08-1.09) Bike Show z całą pewnością ucieszy miłośników aktywnego wypoczynku na rowerze. Będzie to okazja, aby przyjrzeć się nowościom rynkowym i sprawdzić sprzęt przed jego zakupem w specjalnie przygotowanej strefie.

- Dla chcących przetestować sprzęt rowerowy postawiony zostanie na tę okazję tor MTB. Tor stanowi wyzwanie zarówno dla rowerów przeznaczonych do nieco trudniejszych terenów, jak i wszystkich tych modeli, których możliwości uczestnicy Bike Show 2019 będą chcieli sprawdzić - zachęcają organizatorzy.

Targom towarzyszyć będą różnorodne wydarzenia skierowane do dzieci i dorosłych, które dostarczą mnóstwa sportowych emocji. Jednym z nich będzie UCI Gran Fondo World Championships, czyli finał Mistrzostw Świata Amatorów w Kolarstwie Szosowym.

Poznań kolarską stolicą Polski

Finał Mistrzostw Świata Amatorów w Kolarstwie Szosowym to zwieńczenie serii UCI Gran Fondo World Championships - największego wydarzenia kolarskiego dedykowanego amatorom. W tym roku na ulicach Poznania, miasta gospodarza finałowych zmagań, rywalizować będzie 2000 uczestników z ponad 40 krajów.

- Harmonogram zawodów obejmuje Próbę Czasową (czwartek, 29 sierpnia) oraz Sztafetę Narodową złożoną z drużyn narodowych, które rywalizować będą w wyjątkowym miejscu - Torze Poznań (piątek, 30 sierpnia). Jednak to, na co wszyscy czekają, czyli główne dystanse - Gran Fondo i Medio Fondo (Wyścig Szosowy) odbędą się w niedzielę 1 września z terenu MTP - mówią organizatorzy wyścigu.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieścić się będzie również miasteczko zawodów, strefa finishera, biuro zawodów i scena, na której w niedzielę, po ukończeniu wyścigu przez wszystkich zawodników, odbędzie się ceremonia wręczenia nagród, a także przekazanie kolejnej edycji UCI Gran Fondo World Championship. W przyszłym roku gospodarzem imprezy będzie kanadyjskie Vancouver.

W związku z zawodami kierowcy powinni liczyć się z czasowymi zmianami w organizacji ruchu. Będą one wprowadzane etapowo wraz z postępem wyścigu i odwoływane po przejeździe ostatniego zawodnika.

Kids Race

Młodzi fani rowerów (3-7 lat) będą mogli spróbować swoich sił w wyścigu Kids Race na dystansie ok. 3 km. Zmagania odbędą się na trasie zlokalizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aby zgłosić swoje dziecko, trzeba dokonać zapisu online pod adresem: https://zapisy.sts-timing.pl/535/. Ilość miejsc ograniczona. Kids Race startuje w sobotę o godz. 12:00 z centralnej części placu Marka.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: bikeshow.pl i facebook.com/BikeShowPL/ Bilety dostępne na stronie: tobilet.pl/events/bike-show-miedzynarodowe-targi-rowerowe/Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Poznań

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....