TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

Bezpieczny przejazd rowerami Nextbike
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 24.03.2020 17:36:24
Zdj. Nextbike Polska

Firma Nextbike Polska, największy operator wypożyczalni rowerów miejskich w Polsce, ze względu na rozwój koronawirusa podejmuje kroki, by poprawić bezpieczeństwo użytkowników i swoich pracowników.

Bezpieczeństwo dla klientów i pracowników

Nextbike, ze względu na rozwój koronawirusa (SARS-CoV-2) na świecie, Nextbike podejmuje kroki mające na celu zapewnienie ochrony użytkowników i pracowników.

Ściśle przestrzegamy wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Od kilku dni dzielimy się z naszymi użytkownikami i pracownikami szczegółowymi wytycznymi, dzięki którym można zmniejszyć ryzyko zakażenia się. Przypominamy instrukcje dotyczące konieczności częstego mycia rąk z użyciem środków do odkażania na bazie alkoholu lub mydła i wody – informuje operator.

Dezynfekcja newralgicznych elementów rowerów

Nextbike przestrzega przed kontaktem z osobami z objawami choroby oraz dotykaniem rękami oczu, nosa i ust by nie przenieść patogenu na siebie. Firma zaleca również używanie rękawiczek i przypomina o rozwadze i ostrożności oraz, aby wszyscy użytkownicy stosowali się do oficjalnych wytycznych higieny koronawirusowej.

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia w miarę możliwości, wprowadziliśmy dezynfekcję newralgicznych elementów rowerów jak kierownice, dzwonków, manetki, siodła i komputery terminali na stacjach rowerowych oraz w momencie kiedy jednoślady trafiają do serwisu – czytamy w oświadczeniu Nextbike.

Rower miejski w użyciu

Rower w czasach epidemii spełnia swoją funkcję środka codziennego transportu indywidualnego. W dobie pandemii koronawirusa, nie wszyscy mogli sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród bohaterów tych trudnych czasów są przede wszystkim służby medyczne i ratunkowe, pracownicy branży handlowej, farmaceuci, ale też listonosze, dostawcy. Mogą oni uniknąć komunikacji zbiorowej i zdecydować się na bezpieczniejsze, zdrowsze poruszanie się po mieście i dotarcie do pracy, wybierając rower miejski. Wiele osób polega na rowerach miejskich Nextbike jako na zrównoważonym sposobie codziennego transportu. Obserwujemy, że osoby które muszą przemieszczać się po mieście korzystają także z rowerów – zauważa Nextbike.

Firma zapewnia, że codziennie monitoruje sytuację i będzie odpowiednio reagować w przypadku zmiany wytycznych.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Nextbike
rower miejski
koronawirus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....